Zielone spodnie w letniej stylizacji

Zielone spodnie w letniej stylizacji

Zielone spodnie w letniej stylizacji

Jeśli właśnie kupiłaś kolorowe spodnie i nie wiesz z czym je nosić, podpowiadamy jakie dodatki dobrać. Moda na kolorowe spodnie opanowała letnie stylizacje. Powszechnie panuje pogląd, że można je łączyć tylko z białymi, czarnymi lub popielatymi ubraniami. Tymczasem najmodniejszy trend to zestawy multikolor. Proponujemy zieleń i oranż.

Stylizacja z zielonymi spodniami i pomarańczowymi dodatkami

Zestaw z zielonymi spodniami

Klasyczne, lniane spodnie w kolorze zielonym 109,90 PLN www.blueshadow.pl; Bluzka 58,90 PLN www.blueshadow.pl; Skórzana torebka Wojewodzic 680 PLN www.torebki.pl; Kolczyki wykonane na szydełku 5 zł www.galeriaqarat.pl; Opaska na włosy www.flowerfeltdesign.pl; Buty 69,90 www.renee.pl

Modne w tym sezonie kolorowe spodnie w odcieniu groszkowej zieleni w połączeniu z soczyście pomarańczowymi dodatkami tworzą niezwykle energetyzujący zestaw.

Zielone spodnie doskonale wpisują się w aktualne trendy. To świetny sposób by wprowadzić więcej kolorowego ożywienia do letniej garderoby.

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz