Zapach spalonych kwiatów

Zapach spalonych kwiatów

5 powodów dlaczego warto przeczytać Zapach spalonych kwiatów

  1. to historia 3 nietuzinkowych kobiet, które na co dzień muszą zmagać się nie tylko ze zwykłymi problemami
  2. książka pokazuje silne strony kobiety – w każdej kobiecie tkwi moc do podejmowania ryzykownych decyzji i moc do działania.
  3. opisy pełne namiętności
  4. książka która zaskakuje do samego końca
  5. książka zbiera świetne recenzje zagranicą

Książka
Czy to właśnie to uczucie? Swędzenie w miejscu poza zasięgiem ręki, uporczywe i niedające spokoju?

Freya była tak rozpalona, że myślała, że lada chwila po prostu eksploduje i zostaną z niej tylko popiół i diamenty. Przestań na niego patrzeć, powiedziała sobie.

Freya wiedziała, że igra z ogniem, a mimo to nie potrafiła się powstrzymać. W powietrzu od niewyobrażalnego napięcia czuć było zapach spalonych kwiatów. Czuła, że jakaś nieopisana siła pcha ją w ramiona mężczyzny. Sęk w tym, że zupełnie nie tego, co trzeba – brata własnego narzeczonego.

W miejscu zupełnie nie tym, co trzeba — na własnym przyjęciu zaręczynowym. Czuła pod skórą, że zbliżają się kłopoty. Nie ona jedna…

Joanna od kilku dni przeczuwała, że coś niedobrego dzieje się w miasteczku. Kiedy zobaczyła martwe ptaki na plaży, wiedziała już, że to nie przypadek. Znała te oznaki.

Do tego wszystkiego Ingrid, na pozór najspokojniejszą z kobiet z rodu Beauchamp, zaczęły dręczyć niepokojące koszmary…

Melissa de la Cruz
– amerykańska autorka, której książki znajdują się na listach bestsellerów „The New York Timesa” i „USA Today”.

Zapach spalonych kwiatów to pierwsza z serii książek o nietuzinkowych kobietach, które na co dzień muszą zmagać się nie tylko ze zwykłymi babskimi problemami. Książka zbiera znakomite recenzje m.in. w „The New York Timesie”, „Publishers Weekly”, „The Booklist”.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz