Wnętrze pełne słonecznego ciepła

Wnętrze pełne słonecznego ciepła

Wnętrze pełne słonecznego ciepła

Wnętrze pełne słonecznego ciepła Domowe ognisko

Salon jest miejscem, w którym chcemy skupiać całą rodzinę. To wizytówka naszego domu, prezentacja naszego stylu i upodobań.

Kolorystyka – ciepłe brązy i beże

Taki klasyczny, ciepły obraz naszego salonu, można osiągnąć poprzez wybór lekkich, stonowanych kolorów w połączeniu z ciepłymi brązami. Ściany w kremowo-cytrynowym odcieniu dodają wnętrzu przestrzeni, meble w tradycyjnym stylu, wspaniale komponują się ze skórzaną kanapą. Połączenie tych deseni sprawia, że pokój staje się jasny lecz nie sterylny, stonowany i ciepły.

Praktyczny i elegancki

Skórzana kanapa w ciemnym odcieniu brązu wspaniale sprawdza się w dużym pokoju. Stanowi elegancki motyw i jednocześnie jest bardzo praktyczna. Można ją z łatwością wytrzeć i nie widać na niej tak bardzo zanieczyszczeń, co ma znaczenie zwłaszcza gdy w domu są dzieci. Dywan z jasną, centralną częścią i ciemniejszym, wielokolorowym brzegiem, to również przemyślane rozwiązanie, zważywszy że na środku stoi duży stół więc jasny środek dywanu nie jest tak narażony na zabrudzenie jak jego brzeg. Witryny pozwalają na wyeksponowanie bibelotów, nie stwarzając siedliska kurzu, z wewnętrznym oświetleniem stanowią interesujące połączenie.

Klasyczna symetria

Salon jest rozplanowany tak, by panował w nim optyczny ład. W centrum – stolik, fotele na przeciwko kanapy, jednakowe witryny po obu stronach kominka. W ścianie znajdują się dwie symetryczne wnęki, oświetlane przez dwie lampki halogenowe każda.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz