Wiosna w stylu marynarskim

Wiosna w stylu marynarskim

Wiosna w stylu marynarskim

Tej wiosny uwagę projektantów przykuł styl marynarski. Trend rodem z Lazurowego Wybrzeża ponownie stał się inspiracją dla wiosennych stylizacji.

Styl marynarski charakteryzuje się zestawieniem bieli z granatem i czerwienią oraz dodatkami w kolorze złota lub miedzi. Motywem przewodnim są tu kotwice i łódeczki oraz nadruki w poziome paski.  Look na żeglarską nutę to ponadczasowa elegancja o lekko sportowym zabarwieniu doskonała na co dzień jak i na specjale okazje.

Styl marynarski

Spódnica w kolorze navy 139,90 PLN www.clickfashion.pl; Bluzka w marynarskie paski 89,90 PLN www.clickfashion.pl; Skórzany pasek w kolorze czerwonym 30 PLN www.stylowepaski.pl; Wiosenny płaszczyk w kolorze czerwonym 89 PLN www.eboutique.pl; Torebka – Urzekający, duży worek w marynarskich kolorach 29 PLN www.galeriaqarat.pl; Kapelusz – sportowa fedora w kolorze granatowym 79 PLN www.hathat.pl; Kolczyki w klimacie marynarskim 30 PLN www.bydziubeka.pl; Naszyjnik z zegarkiem kwarcowym w marynarskim klimacie 35 PLN www.bydziubeka.pl

Patrycja Bydlńska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz