Warsaw Fashion Weekend – Wiosna 2012

Warsaw Fashion Weekend – Wiosna 2012

Warsaw Fashion Weekend – Wiosna 2012

W warszawskiej  SOHO Factory dobiegła końca wiosenna edycja Warsaw Fashion Weekend. To jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych imprez modowych w Polsce.

Warsaw Fashion Weekend

Warsaw Fashion Weekend to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów mody. Imprezę poprowadziła Joanna Horodyńska i Ada Fijał. Na wybiegu można było oglądać pokazy mody najlepszych polskich projektantów takich jak Ewa Szabatin, Lana Nguyen, Rina Cossack i Katarzyna Górecka oraz gości specjalnych – hiszpańskich projektantów rekomendowanych przez Vogue Espana: Alexis Reyna, Martinez Lierah i Juan Pedro Lopez. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 marek.

Warsaw Fashion Weekend

Warsaw Fashion Weekend - pokaz Rina Cossack

Event w SOHO Factory uświetnił Fashion Rocks – swoiste połączenie pokazów mody z występami muzycznymi ROAN, Ramona Rey i Natalia Lubrano.

Warsaw Fashion Weekend - Występ zespołu ROAN w ramach Fashion Rocks

Warsaw Fashion Weekend to nie tylko możliwość obejrzenia prestiżowych pokazów mody, ale również wielkie Designer Sample Sale, czyli szansa na upolowanie wyjątkowych ubrań i dodatków w cenach niższych nawet o 70%.

Warsaw Fashion Weekend

Warsaw Fashion Weekend

Warsaw Fashion Weekend - Lana Nguyen

Warsaw Fashion Weekend

Na Warsaw Fashion Weekend pojawiło się także sporo gwiazd m.in. Anna Popek, Marta Dąbrowska, Klaudia Halejcio, Antoni Królikowski i Ilona Felicjańska.

Warsaw Fashion Weekend - Marta Dąbrowska

Warsaw Fashion Weekend - Rina Cossack (Justyna Żmijewska) i Anna Popek

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

TAGI:

Dodaj komentarz