W warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet

W warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet

W warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet

W minioną niedzielę w warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Podczas którego odbywały się panele dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji skupionych na tematyce kobiecej. Przybyli goście mogli skosztować egzotycznych smaków herbat, zrelaksować się podczas zabiegów kosmetycznych, zapoznać się z ciekawymi produktami oraz zasięgnąć porady specjalistów.

W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne poświęcone modzie, urodzie, zdrowiu  oraz rozwojowi osobistemu. Swoją obecnością spotkanie uświetnili Teresa Rosati która opowiedziała o najnowszej kolekcji, Maja Frykowska oraz Piotr Sałata którzy rozmawiali o metamorfozach nie tylko gwiazd.

Teresa Rosati, Maja Frykowska i Piotr Sałata

Do dyskusji zostały zaproszone także młode aktorki Aleksandra Radwańska oraz Marta Wierzbicka, które opowiedziały o swojej przygodzie z modą oraz zdradziły  zawodowe plany na przyszłość.

Ola Radwańska i Marta Wierzbicka

To nie koniec gwiazd. Na Festiwalu Kobiet. Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wstąpiły z akcją społeczną „ Pamiętaj o samokontroli”. Rozmawiały nie tylko o uzależnieniach ale także wskazywały drogę do pokochania samej siebie.

Ilona Felicjańska

Nie zabrakło także tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz karierze. Psycholodzy z Przystani Psychologicznej podjęli tematykę piękna wewnętrznego, a specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind, wskazały drogę do satysfakcji zawodowej. Tematyka sportowa także zagościła na Festiwalu, pomiar tkanki tłuszczowej oraz zapoznanie się z ofertą Homes Place czy zapisać na zajęcia z Jogi.

Specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind

Autorka książki „ Przysłownik” zabrała nas w podróż w czasie i wyjaśniła pochodzenie popularnych przysłów, oraz przypomniała te zapomniane.

Katarzyna Kłosińska

Nowinki w makijażu, modzie oraz kosmetyce były przedstawiane w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych z Instytutu Badi oraz MokoLoko, wykonać makijaż pod okiem profesjonalistów z Mary Kay oraz Make Up Store.

Jak prawidłowo dobrać bieliznę dzięki specjalistom marki Freya. Dodatkowo Osobista stylistka przeprowadzała z chętnymi Paniami analizę stylu oraz zachęcała do korzystnych zmian w garderobie którą Panie mogły wzbogacić o biżuterię Kami Glamour oraz 4barwy.

Festiwal Kobiet to także promocja młodych twórców. Projektanci związani z cyklem Designeria Trendy Show – Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut  Katarzyna Stanny oraz Marcin Łukaszewicz wystąpili w panelu dyskusyjnym oraz zaprezentowali swoje prace.

Nie zabrakło także nowości motoryzacyjnych. Chętne Panie mogły umówić się na jazdę próbą nową Skodą Citygo!

Kolejny Festiwal Kobiet już jesienią…

Organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz