Szybko i smacznie z pyszne.pl

Szybko i smacznie z pyszne.pl

Szybko i smacznie z pyszne.pl

Kilka dni temu nasza redakcja miała możliwość testowania usług serwisu www.pyszne.pl. Portal umożliwia zamawianie jedzenia z dowozem w jednym miejscu, natomiast w różnych restauracjach czy pizzeriach. Pyszne.pl oferuje szeroki wybór restauracji, każda z nich posiada swój osobisty profil, w którym znajdziemy informacje dotyczące m.in. minimalnej kwoty zamówienia, godzin otwarcia, cennika i menu, a także sposób płatności.

Ideą tego serwisu jest ułatwienie znalezienia odpowiedniej restauracji, wyboru dania oraz dokonania zamówienia. To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych lub po prostu takich, które chcą zjeść smacznie, wygodnie nie gotując, nie tracąc czasu na szukanie strony internetowej ulubionej restauracji, nie wychodząc z domu czy biura.

Pyszne.pl współpracuje z restauracjami w wielu miastach. Szybko i wygodnie możemy znaleźć miejsca oferujące jedzenie w naszej okolicy i zamówić swoje ulubione dania online. W zależności od tego jaką płatność preferuje dana restauracja możemy zapłacić za swój posiłek gotówką u dostawcy lub skorzystać z płatności online za pomocą SMS-a, dotpay, karty kredytowej lub PayPal. Każdy z nas może już dziś w bardzo prosty sposób skorzystać z usług oferowanych przez serwis pyszne.pl

Instrukcja jak korzystać z pyszne.pl

Wchodzimy na serwis www.pyszne.pl i naszym oczom ukazuje się ciekawa, przejrzysta  strona główna.

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest uzupełnienie adresu dostawy, dzięki któremu  będziemy mieli możliwość zobaczenia listy restauracji w naszym rejonie.

Wpisujemy dokładny adres miejscowości np. Warszawa ul. Marcina Kasprzaka 5, następnie klikamy „pokaż restauracje” i przechodzimy do listy restauracji prosperujących w obrębie naszego miejsca zamieszkania czy pracy.

Drugim krokiem jaki musimy wykonać jest wybór restauracji. W zależności od tego co lubimy, co chcemy zjeść i w jakiej cenie wybieramy konkretny lokal. My zdecydowałyśmy się na  pizzerię „Mia Pasta”.

W ofercie pizzerii znalazły się oznaczenia informujące, czy dana pizza jest wegetariańska, pikantna, zawiera w  sobie owoce morza lub czosnek. Mieliśmy możliwość wyboru kilku różnych produktów w ramach jednego zamówienia.

Gdy już zdecydowałyśmy się na co mamy ochotę przyszedł czas na krok trzeci, mianowicie dokończenie zamówienia, czyli wybór płatności i realizacja zamówienia. Byłyśmy mile zaskoczone gdyż  bez problemu mogłyśmy dokonać transakcji wykonując płatność online.

Czas realizacji zamówienia był wyznaczony do 45 minut. Nasze zamówienie dotarło do nas jeszcze gorące już po 30 minutach.

I gotowe! Jedzenie zamówione w trzech prostych krokach…

Ogólnie rzecz biorąc portal pyszne.pl jest idealnym rozwiązaniem jeśli chce się zjeść smacznie, wygodnie, bez wysiłku i bez wychodzenia z domu. Gdy za oknem pada deszcz czy śnieg na pewno nikomu nie chce się biec do sklepu po zakupy czy do restauracji na obiad.

Nasza redakcja jest bardzo zadowolona z usług oferowanych przez serwis pyszne.pl i na pewno nie raz zamówimy przy jego pomocy jedzenie online szybko, łatwo i wygodnie.

Justyna Krzycka


Dodaj komentarz