Sypialnia w stylu glamour

sypialnia w stylu glamour

Sypialnia w stylu glamour

Sypialnię w stylu glamour, charakteryzuje luksus i przepych. Glamour to błyszczące dodatki,  połyskujące i wzorzyste tkaniny o różnorodnej fakturze oraz szykowne meble.

Sypialnia w stylu glamour

Elegancka narzuta – pled 319 PLN www.niemajakwdomu.com
Srebrny szklany lampion 24 PLN www.sklepinspiracje.pl
Lampion Villeroy & Boch 179,40 PLN www.uzurideco.pl

W sypialni urządzonej w tym stylu nie może zabraknąć intensywnych, kontrastujących ze sobą barw i dodających splendoru złoceń. Szczególnie pożądane są elementy wystroju odbijające lub załamujące światło.

We wnętrzu panują kontrasty nie tylko faktur, czy kolorów, ale również kształtów. Proste i geometryczne, nowoczesne formy zestawia się z bogato rzeźbionymi, wytwornymi meblami oraz dodatkami z minionych epok.

Możemy wprowadzić styl glamour  do sypialni np. poprzez zastosowanie drapowanych zasłon i połyskującej pikowanej narzuty z naszytymi błyszczącymi kryształkami.

Warto zadbać również o charakterystyczne dodatki. Doskonałym uzupełnieniem sypialni w stylu glamour będzie intensywnie odbijający światło srebrny świecznik o ciekawej formie, lustro w srebrnej ramie czy lampion z ażurowym zdobieniem.

Dobierając odpowiednią kolorystykę dla wnętrza w stylu glamour możemy zdecydować się np. na połączenie czerni i bieli z dodatkiem złota lub srebra. Równie dobrze sprawdzi się czerń w połączeniu z intensywnym fioletem lub amarantem i złotem, oraz czerń z akwamaryną i złotem. Trafionym rozwiązaniem może okazać się także połączenie butelkowej zieleń z beżem i złotem lub zestawienie bordo ze złotem.

Sypialnia w stylu glamour

Pościel satynowa 169 PLN www.multicotton.pl

Sypialnia w stylu glamour

Lustro metalowe 159 PLN www.zaczarowanydom.pl
Świecznik stylizowany na srebrny 54.90 PLN www.panprezent.pl
Poszewka w kolorze czarnym z haftowanym srebrną nitką wzorem 20,00 PLN www.sharda.pl
Fotel 1580 PLN www.lawendowykredens.pl
Zestaw czterech eleganckich świec w kolorze srebrnym 26.80 PLN www.candleroom.pl
Srebrny Budzik 99 PLN www.designforhome.pl
Lampion Villeroy & Boch 179,40 PLN www.uzurideco.pl

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz