Stylizacja na jesień w kolorze brązowym

Stylizacja na jesień w kolorze brązowym

Stylizacja na jesień w kolorze brązowym

Brąz to doskonały kolor na jesienną porę. Proponujemy stylizację z bardzo modną w tym sezonie spódnicą ołówkową.

Stylizacja na jesień w kolorze brązowym

Z czym łączyć brąz?

W jesiennych stylizacjach z powodzeniem możemy łączyć ze sobą różne odcienie brązu. Kolor ten bardzo dobrze komponuje się również z pomarańczem, ciemną zielenią, khaki i czerwienią. Bardzo modne w tym sezonie jest łączenie brązowych ubrań z biżuterią w stylu vintage w kolorze starego złota. Efektownie prezentują się także tkaniny w kolorze brązu w zestawieniu ze skórzanymi dodatkami w odcieniu karmelowym. Tej jesień brąz łączymy także z musztardową żółcią, która jest prawdziwym hitem sezonu.

Dla kogo brąz?

Brązów, zwłaszcza tych złotych lub ciemnych powinny unikać kobiety o letnim typie urody. Natomiast panie o zimowej urodzie najlepiej wyglądają w brązie o odcieniu gorzkiej czekolady.

Brąz to kolor stworzony dla kobiet o jesiennym typie urody. Jeśli Twoja cera ma odcień brzoskwiniowy lub śniady, masz skłonność do tworzenia się piegów, Twoje oczy mają kolor zielony, piwny lub brązowy, a Twoje włosy są kasztanowe, rude lub ciemnobrązowe – ten kolor jest dla Ciebie.

Na zdjęciu:

Brązowa spódnica ołówkowa 99,90 PLN www.clickfashion.pl
Zimowa kurtka 149,99 PLN www.mosquito-sklep.pl
Pikowane rękawiczki 29,90 PLN www.szaleo.pl
Brązowe kozaki z naturalnej skóry 289.00 PLN www.cozabuty.pl
Pasek Damski Brązowy 23 PLN www.stylowepaski.pl
Mała, brązowa torebka 125 PLN www.koperska.eu
Długi naszyjnik serce, w kolorze antycznego złota 15,95 PLN www.moje-kolczyki.eu

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz