Solejka – HIT sezonu!

Solejka – HIT sezonu!

Solejka – HIT sezonu!

Solejka, czyli zwiewna, rozkloszowana spódnica z drobnymi plisami, niegdyś zapomniana, dziś wraca do łask, przebojem zdobywając wiosenno-letni sezon. Nie jest już kojarzona z końcem roku szkolnego i granatowym mundurkiem. Noszą ją celebryci i lansują projektanci mody.

Najmodniejsza jest zdecydowanie solejka w wersji midi, noszona z kolorowymi marynarkami i kwiecistymi dodatkami.

Plisowana spódnica wspaniale wpisuje się w wiosenne stylizacje. Nadaje sylwetce lekkości i pełnej romantycznego uroku zmysłowości.

Krój solejki jest łaskawy dla każdej figury. Plisowana, rozkloszowana spódnica doskonale prezentuje się w przypadku krągłych bioder. Maskuje niedoskonałości sylwetki i podkreśla kobiecą figurę.

Stylizacja z solejką i malinową marynarką

Solejka

Spódnica solejka 89,90 PLN www.clickfashion.pl; Żakiet 499 PLN www.aryton.pl; Koszula 109,90 PLN www.clickfashion.pl; Kapelusz 84,99 PLN www.hathat.pl; Naszyjnik Rainbow CAKE 340 PLN www.flowerfeltdesign.pl; Torebka 149 PLN www.koperska.eu; Apaszka 149 PLN www.aryton.pl;

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz