Schudnąć bez diety. Mity na temat nadwagi

Schudnąć bez diety. Mity na temat nadwagi

Schudnąć bez diety. Mity na temat nadwagi

Schudnąć bez diety. Mity na temat nadwagiJak schudnąć bez diety? Czy tak zwana zdrowa żywność może szkodzić? Co zrobić, by bardziej lubić siebie? Jak pracować nad samooceną? Czym jest autohipnoza i kiedy może się przydać?

Autorka na podstawie wieloletnich doświadczeń terapeutycznych proponuje osobom otyłym różne techniki wprowadzania zmian, a zwłaszcza zmiany myślenia o sobie samym, co w przypadku ludzi z nadwagą oznacza przesunięcie z pozycji skrajnie negatywnych i samokrytycznych na akceptujące. Zamiast męczących i często upokarzających diet sugeruje oddziaływania psychoterapeutyczne (wykorzystujące hipnozę, autosugestię i relaks), które zmienią system wartości osób otyłych, stawiając na pierwszym miejscu akceptujący stosunek do siebie.

Kiedy zaczniemy z większą miłością odnosić się do samych siebie, okaże się, że również inne zmiany – w wyglądzie zewnętrznym, ciele – staną się łatwe do wprowadzenia.

Elżbieta Zubrzycka

ISBN 978-83-7489-374-9, A5, op. miękka, 112 s.

19,90 zł


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz