Sana Vida SPA na Święta – relacja z wydarzenia

Sana Vida SPA na Święta - relacja z wydarzenia

Sana Vida SPA na Święta – relacja z wydarzenia

17 grudnia w Hotelu Galaxy**** w Krakowie odbył się niezwykły wieczór poświęcony modzie i urodzie – czyli temu co kobietom najbliższe. Sana Vida SPA & Wellness zaskoczyła świątecznie tym wydarzeniem licznie zgromadzonych gości.

Główną atrakcją wieczoru był pokaz kolekcji Click Fashion i młodej projektantki Joanny Hawrot. Swoje wyjście miała także linia bardzo ekskluzywnej biżuterii od firmy Kobe. W międzyczasie goście mogli zobaczyć tajemniczy pokaz masażu synchronicznego na cztery ręce. Punktem kulminacyjnym wydarzenia był specjalny, świąteczny koncert Jacka Wójcickiego.

Ponadto każda z Pań mogła skorzystać z relaksującego masażu karku czy uspakajającego masażu i peelingu dłoni. Dodając do tego dobre wino i pyszne przekąski dostaliśmy mieszankę idealną – bardzo udany wieczór.

Specjalne podziękowania za pomoc należą się firmom: Hotel Galaxy****, Lexus, Galeria Uśmiechu, Kobe, Me&BAGS, Benefit San Francisco, La Passion,  Hergon, Atelier Bernady i Ella Gajewska.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz