Salon w stylu prowansalskim

Salon w stylu prowansalskim

Salon w stylu prowansalskim

Salon w stylu prowansalskim to marzenie wielu z nas. Jasna kolorystyka z przewagą bieli, błękitu, szarości i beżu, wytworne, drewniane meble zdobione techniką shabby chic, dekoracyjne zegary w kwiatowe wzory i romantyczne lampiony tworzą niezwykle urokliwą atmosferę  południowej Francji.

Zastosowanie naturalnych, nieco surowych materiałów takich jak drewno, kamień i metal w zestawieniu z romantycznymi dodatkami, pastelową kolorystyką i florystycznymi akcentami tworzy miejsce o niepowtarzalnym charakterze, w którym przyjemnie jest wypoczywać i spędzać czas z rodziną. Styl prowansalski to afirmacja natury i sielskiego trybu życia.

W tak urządzonym wnętrzu lato trwa przez cały rok.

Salon w stylu prowansalskim

Obrus 95 PLN www.multicotton.pl; Kosz na butelki 129 PLN www.multicotton.pl; świecznik kształtem przypominający lampę naftową 250 PLN www.sharda.pl; Dekoracyjny stojak na owoce 65,50 PLN www.zaczarowanydom.pl;

Salon w stylu prowansalskim

Konsola www.sharda.pl

Salon w stylu prowansalskim

komoda z drewna postarzana poprzez nieregularne przecierki 2800 PLN www.lawendowykredens.pl; Zegar z różami w stylu retro 59,99 PLN www.lawendowykredens.pl; Piętrowa patera Maxwell & Williams z linii Cashmere Round 199 PLN www.uzurideco.pl; Żeliwny kwietnik 120 PLN www.zaczarowanydom.pl; Zegar 89 PLN www.zaczarowanydom.pl; Świecznik „Lód” Villeroy & Boch 66,50 PLN www.namoimstole.pl

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz