Rozgrzewająca kąpiel

Rozgrzewająca kąpiel

Rozgrzewająca kąpiel

Rozgrzewająca kąpiel to świetny pomysł na poprawienie sobie nastroju, wyglądu, a przy okazji skuteczne rozgrzanie się w mroźny dzień. Dobroczynne działanie olejków eterycznych zapewni skórze niesamowite doznania, usunie toksyny z organizmu oraz uelastyczni i ujędrni ciało.

Po aromaterapeutycznym zabiegu Twoje mięśnie odzyskają utraconą siłę, staną się sprężyste, a Ty poczujesz się rześka, lekka i pełna energii. Zabieg ten jest bardzo prosty do przygotowania i możesz go stosować w domowym zaciszu.

Składniki potrzebne do przygotowania rozgrzewającej kąpieli:

Sposób przygotowania rozgrzewającej kąpieli:

Do miseczki z mlekiem w proszku dodaj 1 łyżkę miodu, 6 kropli olejku eterycznego pomarańczowego i 6 kropli olejku eterycznego lawendowego. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i wlej mieszankę do wanny z ciepłą wodą. Zażywaj kąpieli przez 15 – 30 minut.

Działanie rozgrzewającej kąpieli:

Rytuał sprawi, że poczujesz się odprężona i rozgrzana. Dzięki kąpieli Twoje ciało ujędrni się i zregeneruje. Aromat olejków eterycznych poprawi samopoczucie. Zabieg możesz stosować 3 – 4 razy w tygodniu. Znajdź chwilę tylko dla siebie, stwórz swoje własne domowe spa i poznaj rozgrzewającą i regenerującą moc olejków eterycznych.

Justyna Krzycka


TAGI:

Dodaj komentarz