Pokój Marty

Pokój Marty

Pokój Marty

Intrygująca powieść o zakazanej miłości, podszyta dreszczykiem i trzymająca w napięciu do samego końca, zmuszająca do wiary w podszepty, przeczucia i znaki. W niej nic nie jest takie, jakim się wydaje…

Marta i jej ojciec, Karol, po śmierci matki i żony postanawiają rozpocząć wszystko od nowa. Życie młodej kobiety diametralnie zmienia się w momencie przeprowadzki. Nowy dom, nowi znajomi i… miłość, która szokuje.

„Zwidy, ułudy, fantazje nocne. Duchy przeszłości, ścigające każdego z bohaterów. Dziś – wczoraj – jutro.
Książka o poszukiwaniu, o pragnieniach, o braku spełnienia, o tęsknocie, bólu i żalu. Ale także o przyszłości. Czy szczęśliwej? Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie”.
Maria Ulatowska

„Kibicowałam tej książce i czekałam na nią. I oto jest: kolejna piękna przygoda na pograniczu snu i jawy. Kto zna poprzednie powieści Autorki, ten wie, jak kusi i uwodzi ona czytelnika”.
Anna Klejzerowicz

Patroni: QFANT, Zbrodnicze Siostrzyczki, dlaLejdis.

Autor: Magdalena Zimniak
Tytuł: Pokój Marty
ISBN: 978-83-7674-177-2
EAN: 9788376741772
Wydanie: 1
Stron: 416
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo Replika


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz