Pierwszy numer jedynego w Polsce e-magazynu o zwierzakach

E-magazyn Kakadu

Pierwszy numer jedynego w Polsce e-magazynu o zwierzakach

Z myślą o wszystkich miłośnikach zwierząt powstał E-magazynu Kakadu. To jedna z nielicznych tego typu bezpłatnych publikacji na rynku polskim, w pełni poświęconych naszym domowym pupilom i opiece nad nimi. Pierwszy numer, który jest równocześnie wydaniem świątecznych,  jest już dostępny w sieci pod adresem: http://issuu.com/e-kakadu/docs/kakadu_e-magazyn?mode=window&backgroundColor=%23222222.

E-magazyn jest niezwykle ciekawą formą przekazywania informacji, ponieważ łączy tradycyjną gazetę z przeglądarką internetową. Mówiąc wprost jest to kolorowe czasopismo w formie elektronicznej. Jeśli jesteśmy na wskroś nowocześni możemy przeglądać je na laptopie lub na tablecie, a gdy wolimy bardziej tradycyjną wersję gazety, po prostu wydrukować.

W aktualnym numerze znajdziemy między innymi ciekawe informacje o tym, jak pielęgnować kociego seniora, czyli co zrobić, by on długo cieszył się dobrym zdrowiem, a my jego towarzystwem. Dowiemy się również, co zrobić, gdy nasz pies ma troszkę zbędnego sadełka na brzuchu oraz przeczytamy o fretkach, ich pochodzeniu i opiece nad nimi.

Kolejne wydania e-magazynu Kakadu będą pojawiać się co dwa miesiące. Przynajmniej na razie. Jeśli pismo zyska uznanie czytelników, być może zacznie wychodzić częściej.

Życzymy przyjemniej lektury
,
Redakcja E-magazynu Kakadu


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz