Płaszcz na wiosnę

Płaszcz na wiosnę

Płaszcz na wiosnę

Nadchodzącej wiosny modne będą płaszcze o klasycznym kroju w jasnych, pastelowych kolorach. Ponadczasowy trencz doskonale sprawdzi się w przypadku niestabilnej wiosennej aury, gdy czasem pada deszcz, a czasem świeci słońce.

Płaszcz na wiosnę

Od lewej: Taliowany Płaszcz 119 PLN www.jestesmodna.pl; Płaszcz 174,90 PLN www.clickfashion.pl; Jasnoszary płaszcz 99,90 PLN www.blueshadow.pl

Wiosenny płaszczyk będzie dobrze prezentował się w towarzystwie szyfonowych bluzek i sukienek  oraz strojów w kwiatowe wzory. Może stanowić również uzupełnienie niezwykle modnego wiosną stylu marynarskiego.

Klasyczny trencz to inwestycja na wiele lat. Dzięki paskowi wiązanemu w talii oraz dwurzędowemu zapięciu płaszcz podkreśla atuty kobiecej sylwetki. Neutralna kolorystyka i prosty fason sprawiają, że wiosenny trencz można zestawić z wieloma dodatkami.

Najmodniejsza długość wiosennego płaszcza to tuż przed lub za kolano.

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz