Nastrojowy balkon

Nastrojowy balkon

Nastrojowy balkon

Zamień swój w balkon w tajemniczy ogród, w którym będziesz mogła napić się kawy, zrelaksować i poczytać książkę. Odpowiedni nastrój stworzysz dzięki kwiatom, ozdobnym donicom, lampionom i świecznikom. Romantyczne dekoracje sprawią, że przebywanie na balkonie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Nastrojowy balkon

1. Kwietnik 69 PLN www.zaczarowanydom.pl; 2. Świecznik biały ptak 19,99 PLN www.lawendowykredens.pl; 3. Donica 46 PLN www.lawendowykredens.pl; 4. Lampion z Uchwytem 28 PLN www.lawendowykredens.pl; 5. Donica 18 PLN www.lawendowykredens.pl; 6. Kwietnik 54,90 PLN www.zaczarowanydom.pl; 7. Lampion w kształcie klatki 22 PLN www.lawendowykredens.pl; 8. Żeliwna czapla 196 PLN www.sklepinspiracje.pl; 9. Kura z donicą 75 PLN www.zaczarowanydom.pl

Ozdobne donice

Wprowadź odrobinę śródziemnomorskiego uroku sadząc zioła takie jak np. tymianek, bazylia czy oregano w zdobionych, ceramicznych donicach.

Lampiony i świeczniki

Nastrojowe światło lampionów i ozdobnych świec wyczaruje atmosferę niczym z paryskiego skweru, w której z przyjemnością spędzisz romantyczny wieczór we dwoje delektując się lampką wina.

Nastrojowe kwietniki

Dzięki kwietnikom wyeksponujesz ulubione kwiaty, a nudny balkon przemienisz w roślinny zakątek.

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz