Must Have – Skóra

Must Have - Skóra

Must Have – Skóra

Każdy sezon ma swój trend wiodący, absolutny must have, który każda fashion victim musi mieć w sojej szafie. W tym sezonie skóra – oczywiście ekologiczna – jest hitem. Mile widziane są zarówno ubrania w całości uszyte z tego materiału, jak również delikatne wstawki, które świetnie sprawdzą się w szafach mniej odważnych pań.

Skóra nadaje charakteru każdej stylizacji. W połączeniu z ćwiekami to wręcz mieszanka wybuchowa!

Należy jednak pamiętać, że co za dużo to nie zdrowo. Ponad to skóra to wymagający materiał. Oczekuje od nas nienagannej sylwetki i jędrnej skóry. Jeżeli nie czujemy się komfortowo w skórzanych leginsach – możemy założyć sukienkę, której skórzane wstawki podkreślą figurę.
Podążajmy za trendami, bawmy się nimi, wykorzystujmy je by wyglądać atrakcyjnie. Jedyne na co trzeba uważać to by z fashion victim nie stać się ofiarą przesytu.

www.clickfashion.pl


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz