Mały i oszczędny samochód dla kobiet

Mały i oszczędny samochód dla kobiet

Mały i oszczędny samochód dla kobiet

Firma Honda kojarzona jest z eleganckimi samochodami, które posiadają wysokiej klasy wyposażenie. Nic więc dziwnego, że najnowsze modele samochodów tej marki stają się obiektem westchnień nie tylko ceniących luksus panów, ale również kobiet, dla których własne auto coraz częściej staje się czymś więcej niż tylko środkiem transportu.

Producenci samochodów już dawno dostrzegli, że kobiety są dobrymi klientkami, mają jednak swoje wymagania, zwłaszcza dotyczące wyposażenia. Wnętrze musi być możliwie przestronne i wygodne, ale bezpieczne. Jeżeli wydaje nam się, że to panowie zwracają uwagę na tapicerkę w samochodach, to znaczy, że nie widzieliśmy jeszcze w akcji kobiety rozważającej czym powinny być obszyte siedzenia w jej samochodzie.

Kobiety kupują coraz więcej samochodów, w Polsce jedną z najpopularniejszych marek wśród nich jest Honda. Kiedyś uważano, że panie kierują się raczej względami estetycznymi, niż technicznymi, dziś się to zmienia.

Oglądając auta w salonie klientki wprawdzie oglądają dokładnie samochody, zwracają uwagę na detale, takie jak spoilery, szyberdach czy nawet kształt przednich reflektorów, jednak coraz częściej zadają pytania dotyczące kwestii technicznych, zwłaszcza związanych z kosztami i eksploatacją. Okazuje się, że współczesna kobieta doskonale wie co to samochód hybrydowy i bardzo często taki właśnie wybiera.

Do jazdy po mieście panie wciąż używają zazwyczaj aut o stosunkowo niewielkich gabarytach, takich jak Honda Fit i Jazz. O wiele łatwiej takim samochodem zaparkować, a w przypadku kobiet robiących często zakupy w centrum miasta jest to atut nie do odrzucenia.


Dodaj komentarz