Kostiumy kąpielowe push up

Strój kąpielowy SHE.pl

Kostiumy kąpielowe push up

Kostium kąpielowy z wszytymi, usztywnianymi miseczkami  i fiszbinami doskonale podtrzymuje i uwydatnia biust dzięki czemu sylwetka nabiera krągłych, kobiecych kształtów. Specjalne wyprofilowanie sprawia, że piersi wydają się być większe i pełniejsze.

Strój kąpielowy SHE.pl

Dla kogo strój kąpielowy push up?

W stroju push up doskonale będą się prezentowy panie o drobnej budowie ciała z niedużym biustem, oraz kobiety o budowie ciała typu gruszka.

Kostiumy kąpielowe push-up SHE.pl

Powiększony optycznie biust przywróci wizualną równowagę sylwetce, nadając jej odpowiednich proporcji i odwróci uwagę od zbyt obfitych ud i pośladków.

Kostiumy kąpielowe push-up SHE.pl

Jedno-częściowe czy dwu-częściowe?

Stroje kąpielowe typu push up dostępne są zarówno w wersji dwu-częściowej jak i jedno-częściowej. Jeśli chcesz ukryć zbyt wydatny brzuszek lub brak wyraźnie zarysowanej talii, wybierz strój kąpielowy z miseczkami push-up jednoczęściowy.

Kostiumy kąpielowe push-up SHE.pl

Stroje kąpielowe z miseczkami typu push up kupisz na www.she.pl

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

1 comment

Dodaj komentarz