Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Konkurs zakończony

Nagrody otrzymują: wiewiorczak i Brunetka

Prosimy zwycięzców o przesłanie adresów korespondencyjnych na adres: redakcja@kobieta.info.pl

Opisz najzabawniejsze wspomnienie związane z Twoją Babcią lub Dziadkiem

Podziel się z nami swoimi historiami!  Do wygrania 1 z 2 zestawów profilaktycznych preparatów : Sterolea, Novocardia i Artresan oraz książka Tomasza Zubilewicza „Polska na pogodę i niepogodę”

Do wygrania 1 z 2 zestawów nagród o wartości ok. 113  pln.

Nagrody do konkursu ufundowała firma ASA Sp. z o.o. ( www.asa.eu)

Aby wziąć udział w konkursie zarejestruj się w naszym serwisie i w komentarzu do tego artykułu umieść swoją historię jako zalogowany użytkownik.

Spośród wszystkich wypowiedzi, redakcja nagrodzi te najciekawsze i najbardziej wartościowe.

UWAGA: Pod uwagę bierzemy wyłącznie komentarze dodane jako zalogowany użytkownik.

Opis nagród:

Sterolea to skuteczność w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi już od początku stosowania. Wygodna forma tabletki zapewnia komfort przyjmowania, umożliwiając dowolne zestawienie posiłków, jak również stosowanie przez osoby nie tolerujące produktów mlecznych. Sterolea ze względu na pokojową temperaturę przechowywania (15-250C) można mieć zawsze przy sobie. Wielokierunkowe i prozdrowotne działanie zapewnia unikalne połączenie fitosteroli, polikozanolu i witamin (E, B6, B12, kwas foliowy).Składniki zostały tak dobrane, aby jak najskuteczniej dbać  o kontrolę cholesterolu. Sterolea jest przeznaczona dla osób, które chcą obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

Novocardia

Wieloskładnikowy suplement diety jakim jest Novocardia, produkowana przez firmę ASA,  posiada tak skomponowaną recepturę, by jak najefektywniej wpływać na stan układu krążenia. Preparat zawiera wysokogatunkowy olej rybi z kwasami EPA i DHA w specjalnie dobranych proporcjach, kwas foliowy, witaminy B6 i B12, wyciąg z czosnku (reguluje poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, uelastycznia ściany naczyń krwionośnych) i jako przeciwutleniacz – witaminę E.

Wzbogacanie codziennej diety w kwasy omega-3 (EPA i DHA) i witaminy jest szczególnie ważne dla osób, które mają problemy z układem krążenia, poziomem cholesterolu i ciśnieniem krwi, w okresach przeziębień, rekonwalescencji, narażenia na stres, a także dla osób palących i ludzi starszych.

Produkt ma dokładnie oznaczoną ilość EPA i DHA w 1 kapsułce, łatwo więc ustalić w jakim stopniu zalecana dawka preparatu pokrywa dzienne zapotrzebowanie na tego typu związki.

Artresan

Artresan jest polecany jako preparat wzmacniający i odżywiający chrząstkę stawową w przypadku:fizjologicznych zmian struktury chrząstki stawowej związanych ze starzeniem się organizmu,w sztywności stawów, w problemach towarzyszących fizjologicznym (starczym) zmianom w obrębie stawów, w zaburzeniach ruchu, przy znacznym obciążeniu stawów: sportowcy, osoby z nadwagą,w czasie rekonwalescencji po kontuzjach stawów, dla osób starszych, dla kobiet w okresie menopauzy. Siarczan glukozaminy obecny w preparacie wspomaga prawidłową prace stawów tj. przyśpiesza regenerację komórek chrząstki stawowej, syntezę kolagenu chrząstki stawowej oraz substancji poślizgowej w stawach (płynu maziowego).

„Polska na pogodę i niepogodę” –

Tomasz Zubilewicz opisał miejsca, które zna, lubi i poleca innym. Po tę pozycję można sięgnąć w wolnej chwili, bez względu na pogodę… Pomocna  w zaplanowaniu udanego urlopu opisuje wiele miłych dla oka i wartych poznania zakątków Polski. W książce  jest wiele informacji z dziedziny meteo. Pogoda to ważny temat dla Polaków, którzy mogą, podobnie jak Anglicy rozmawiać o niej bez końca.

Konkurs trwa od 21.01.2012 r.  do 21.02.2012 r.

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest ASA Sp. z o.o. , ul. Oświęcimska  11, 48 -100 Głubczyce
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym źródłem uczestnictwa w Konkursie oraz zasad przyznawania nagród.
  3. Uczestnikami mogą być czytelnicy portalu www.kobieta.info.pl. Każdy uczestnik może wziąć w nim udział jednorazowo.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie kobieta.info.pl i jako zalogowany użytkownik wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu na niniejszej stronie konkursowej.
  5. Autor najciekawszej i najbardziej wyczerpującej wypowiedzi zostanie nagrodzony zestawem składającym się z preparatów: Sterolea, Novocardia, Artresan i książki Tomasza Zubilewicza „Polska na pogode i niepogodę” o wartości ok.113 pln.
  6. Konkurs rozpocznie się 21.01.2012r.
  7. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 21.02.2012 r.
  8. Zgłaszanie produktów do konkursu jest bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników.
  9. Do zwycięzcy nagrody zostaną przesłane przez fundatora nagród.

Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz