Konkurs: Marzec miesiącem Kobiet – bierz, co chcesz z Citeam.pl

Konkurs: Marzec miesiącem Kobiet - bierz, co chcesz z Citeam.pl

Konkurs: Marzec miesiącem Kobiet – bierz, co chcesz z Citeam.pl

Konkurs zakończony

Nagrody otrzymują: Magdalena B., Agata K., Ania J., Maria K., Krystyna S.

Na całym świecie Dzień Kobiet tradycyjnie jest świętowany 8 marca, a na naszym portalu Wasz Dzień może trwać nawet cały miesiąc. Wyobraź sobie Twój idealny Dzień Kobiet – jak byś go spędziła, jakie przyjemności i luksusy chciałabyś sobie zafundować? Pomyśl o tym, co sprawiłoby Tobie największą radość – wejdź na serwis zakupów grupowych Citeam.pl i spośród wszystkich dostępnych atrakcji wybierz jedną, która najlepiej trafiłaby w Twój gust. Dlaczego właśnie tak chciałabyś spędzić Twój Dzień? Uzasadnij krótko swój wybór. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy kwotą 300 PLN do wydania na serwisie Citeam.pl.

Odpowiedź prześlij na adres e-mail konkursy@kobieta.info.pl (w temacie wiadomości wpisz: „Marzec miesiącem Kobiet”)

Konkurs

Opis nagrody:

Mamy dla Was po 300 PLN do wydania na serwisie zakupów grupowych Citeam.pl – dostanie je 5 osób, które będą mogły przeznaczyć fundusze na dowolne atrakcje z serwisu. Czekoladowy masaż, wizyta w SPA, a może kolacja w ekskluzywnej restauracji? To Wasz wybór.

Konkurs trwa do 29.03.2012 r.

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Grupa Allegro, wydawca serwisu zakupów grupowych Citeam.pl, ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań.
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym źródłem uczestnictwa w Konkursie oraz zasad przyznawania nagród.
  3. Uczestnikami mogą być czytelnicy portalu www.kobieta.info.pl. Każdy uczestnik może wziąć w nim udział jednorazowo.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać odpowiedź na adres e-mail podany w treści konkursu.
  5. Autorzy najciekawszych wypowiedzi zostaną nagrodzeni doładowaniem konta na Citeam.pl w kwocie 300 PLN, do wykorzystania na wszystkie oferty na www.citeam.pl. Realizacja nagrody wiąże się z posiadaniem aktywnego konta na serwisie Citeam.pl – fundusze zostaną przekazane zwycięzcy po podaniu przez niego nicku używanego do logowania na serwisie Citeam.pl.
  6. Konkurs rozpocznie się 05.03.2012 r.
  7. Konkurs trwa do 29.03.2012 r.
  8. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową w dniu 30.03.2012 r. Nagrody zostaną przekazane niezwłocznie po podaniu przez zwycięzcę nicku do aktywnego konta na Citeam.pl.
  9. Zgłaszanie do konkursu jest bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników.

Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz