Konkurs: Aktywny tryb życia – moja historia

Konkurs: Aktywny tryb życia – moja historia

Konkurs: Aktywny tryb życia – moja historia

Konkurs zakończony. Nagrodę otrzymuje Justyna Z. Gratulujemy!

Jeśli pokochałaś sport i czerpiesz radość z regularnej aktywności fizycznej, dzięki której odmieniłaś swoje życie, zainspiruj innych do działania.

Podziel się z nami swoją historią!

Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy w serwisie Kobieta.info.pl (jeśli chcesz zachować anonimowość podaj swój nick)

Najbardziej inspirującą historię nagrodzimy voucherem na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie.

Wyślij nam swoją odpowiedź na zadanie konkursowe na adres konkursy@kobieta.info.pl
(w temacie wiadomości wpisz nazwę konkursu: „Aktywny tryb życia – moja historia”)

Opis nagrody:

Mamy dla Was voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie. W ramach pakietu „Weekend nad jeziorem”. W jego ramach mieszczą się: 2 noclegi w komfortowych pokojach, śniadania, obiadokolacje, szybkie lunche, korzystanie z basenu solankowego, sauny, łaźni parowej i jacuzzi, strefy fitness oraz atrakcji pobliskiego Aquaparku, a także wypożyczenie rowerów, kijków do nordic walking wraz z przewodnikami po okolicy. Uwaga! Możliwość późniejszego wymeldowania – do godziny 16.00

Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie

Opis ośrodka:

Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** leży tuż nad brzegiem jeziora Drwęckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru spacerowego i wyciągu dla narciarzy wodnych, nowo wybudowanego kompleksu sportowego z kortami tenisowymi oraz plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Znajduje się w nim 113 obszernych pokoi i apartamentów zlokalizowanych w budynku głównym oraz pobliskim apartamentowcu. Przestrzenne (28-45mkw), klimatyzowane pokoje i apartamenty posiadają obszerne tarasy, LCD TV, nieodpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibary, sejfy.  Ponadto w niektórych apartamentach udostępniamy w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Restauracja Aqua Marina, dysponująca letnim tarasem, poleca szeroki wybór dań, stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną. Bogaty bufet śniadaniowy przygotowujemy codziennie w restauracji śniadaniowej Latte. Na kieliszek dobrego wina lub drinka zapraszamy do Szot Baru.  Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Sala jest wyposażona w klimatyzację i  najnowocześniejsze technologie AV. W Business Room o powierzchni 65 m2 można zorganizować spotkanie dla 40 osób. W hotelowym SPA nasi goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi, sauny i łaźni rhassoul. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi.

www.willaport.pl www.facebook.com/WillaPort

Konkurs trwa do 18.05.2012 r.

Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Condohotels Management Sp. z o.o., firma zarządzająca hotelem Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie.
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym źródłem uczestnictwa w Konkursie oraz zasad przyznawania nagród.
  3. Uczestnikami mogą być czytelnicy portalu www.kobieta.info.pl. Każdy uczestnik może wziąć w nim udział jednorazowo.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać odpowiedź na adres e-mail podany w treści konkursu.
  5. Zwycięzca najciekawsze odpowiedzi otrzyma voucher na pobyt w hotelu Willa Port Conference Resort &SPA**** o wartości 760 zł.
  6. Konkurs rozpocznie się 18.04.2012 r.
  7. Konkurs trwa do 18.05.2012 r.
  8. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową w dniu 18.05.2012 r. Nagroda zostanie przekazana w formie cyfrowego kodu rezerwacyjnego.
  9. Zgłaszanie do konkursu jest bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników.

Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz