Jesienne wydanie e-magazynu Kakadu

Jesienne wydanie e-magazynu Kakadu

Jesienne wydanie e-magazynu Kakadu

Kolejne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, że dostępny jest już piąty numer e-magazynu Kakadu. Oczywiście jak zwykle za darmo. Można go znaleźć pod adresem:

http://issuu.com/e-kakadu/docs/e-magazyn_kakadu_jesie__?e=6748230/4778505

E-magazyn jest nowatorską formą przekazu, która jest elektroniczną wersją klasycznego kolorowego magazynu. Można go przeglądać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie, ale można również wydrukować i czytać jak zwykłe pismo.

E-magazyn Kakadu w całości poświęcony jest zwierzętom domowych i wszystkiemu, co jest związane z ich utrzymaniem. W tym numerze możemy znaleźć podstawowe informacje o opiece nad gryzoniami, królikami i fretkami. Zwierzątka te należą do ulubionych przez dzieci domowych pupili. Zawarte w tym numerze e-magazynu informacje z pewnością pozwolą wybrać gatunek najbardziej odpowiedni dla naszego dziecka i dla nas.

Jesień jest okresem zmian w przyrodzie. To czas, w którym natura przygotowuje się do „snu zimowego”. Nasze domowe psy i koty również trzeba przygotować do nadchodzącej zimy. Przede wszystkim zadbać o ich futra, które stanowią najważniejszą ochronę przed zimnem i śniegiem. Jak to zrobić? O tym również w jesiennym wydaniu e-magazynu Kakadu.

Jesienna aura sprzyja zadumie. Tym bardziej, że w pierwszą niedzielę października obchodzimy Zwierzęce Zaduszki. Dlatego część tego numeru poświęcona jest również temu smutnemu tematowi. Jak wygląda zwierzęca starość? Jak opiekować się pupilem-seniorem? I wreszcie: jak pogodzić się z jego odejściem?

 

Przyjemniej lektury życzy

Redakcja E-magazynu Kakadu

www.kakadu.pl


TAGI:

Dodaj komentarz