Jesienna odzież damska

Jesienna odzież damska

Jesienna odzież damska

Za oknem coraz chłodniej, czas więc pomyśleć o cieplejszym odzieniu. Dla pań, które nie chcą poddawać się jesiennej szarudze, sklep internetowy Nikoletta.pl przygotował kilka bardzo ciekawych propozycji.

Kobiety, które nie przepadają za długimi i ciężkimi płaszczami, z pewnością zainteresują się krótkimi seksownymi kurteczkami, wykonanymi z lakierowanego, miękkiego materiału. Kurteczki są z przodu zapinane na guziki i przewiązane paskiem. Dostępne w trzech kolorach: brązowym, czarnym i ecri.

 

kurtki i płaszcze kurtki i płaszcze

Kolejna propozycja to trochę dłuższy, bardzo gustowny dwurzędowy płaszczyk. Ozdobiony odpinanym futrzanym kołnierzem i paskiem z czarną lakierowana klamrą. Płaszczyk jest w kolorze grafitowym z delikatną czarną kratką.

kurtki i płaszcze

Bardzo ciekawą propozycję stanowi też uszyty z miękkiego połyskliwego materiału płaszczyk w biało-czarną kratę. Płaszczyk jest z przodu zapinany na guziki i przewiązany czarnym paskiem.

Chociaż niektóre kurtki i płaszcze sprzedawane w sklepie www.nikoletta.pl fakturą i wyglądem mogą przypominać skórę, to jednak cała dostępna odzież jest ekologiczna.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz