Jakie trendy na wiosnę?

Jakie trendy na wiosnę?

Jakie trendy na wiosnę?

Moda ma tę specyficzną właściwość, że powraca. Gdy jeden trend się kończy, zaczyna się nowy, który ma swoje źródło w przeszłości, po nim przychodzi następny, o analogicznych korzeniach. I tak właściwie bez końca.

Identycznie dzieje się w tym roku, kiedy to możemy liczyć na powrót mody, która swoje początki miała niemal pół wieku temu. Jak się okazuje – prawdziwa moda jest ponadczasowa.

Wiosenne trendy czerpią swoje inspiracje z lat 60-tych ubiegłego wieku. Wielkie okulary, sukienki w graficzne wzory, trapezoidalne minispódniczki oraz płaszcze przeżywają ponownie swój renesans. Nic tak nie cieszy, jak modowa podróż w czasie, szczególnie gdy podróż taka daje tak wymierne i olśniewające efekty.

Efektem takiej podróży w czasie jest powrót prostych strojów oraz inspirujące, lecz bardzo oszczędne fasony. Takie stylizacje będą  tym sezonie święcić swój triumfalny powrót.

Bogactwo kolorów to jednocześnie szyk i klasa, co doda nam zdecydowanie więcej polotu w nadchodzącym sezonie. Wszystkie obowiązujące trendy możesz spotkać w sieciówkach, lecz warto wykorzystać okazje, czyli zniżki w Zalando i kupić coś naprawdę obłędnego w doskonałej cenie.

Co odejdzie w zapomnienie? Na pewno w bieżącym sezonie przestaną być modne plastikowe buty, a więc baleriny z tworzywa sztucznego definitywnie odejdą do lamusa. Poza tym skończy się moda na „żarówiaste” kolory. Neonowe odcienie różu czy też zieleni powoli stracą na popularności.

Skończy się również czas dekatyzowanych tkanin. Znane u nas już w końcu lat 80-tych wybielane jeansy w 2013 roku raczej nie będą miały racji bytu. W ubiegłym roku popularnością cieszyły się bluzki, bluzy oraz koszulki z dominującym motywem zwierzęcym – również ich czas powoli dobiegł końca.

Nie każdy ma jednak czas na buszowanie po sklepach i gonienie za trendami. Na szczęście w sukurs przychodzi wtedy internet. Wystarczy skorzystać z oferty zaufanej strony, na której znajdziesz nieskończoną gamę nowoczesnych rzeczy, i to w znakomitych cenach. Na stronie moje kupony.pl można bowiem znaleźć najatrakcyjniejsze wzory, najnowsze trendy i wiele zniżek.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

TAGI:

Dodaj komentarz