Jak zapanować nad ładem i porządkiem w swoim domu?

Jak zapanować nad ładem i porządkiem w swoim domu

Jak zapanować nad ładem i porządkiem w swoim domu?

Która z nas nie marzy o dużej i funkcjonalnej garderobie, w której pomieściłaby wszystkie swoje nawet najmniejsze drobiazgi. Równo powieszone sukienki, spodnie, czy bluzki, stojące w równym rzędzie buty to widok, na który przyjemnie jest patrzeć. Nasze szafy pełne są rzeczy, które można doskonale zorganizować.

jakzapanowacnadladem5

Rezultatem poszukiwań idealnego sposobu na uporządkowanie chaosu w garderobie jest skandynawska firma Elfa. Proponuje ona innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wygramy bitwę o więcej przestrzeni czy to w garderobie, kuchni, czy pokoju dziecinnym.

Niezwykłe rozwiązania z zakresu systemów przechowywania, jakie oferowane są przez Elfa, pozwalają na stworzenie idealnie funkcjonalnej przestrzeni, w której króluje ład i porządek, a wszystko ma swoje określone miejsce.

jakzapanowacnadladem6

Poza tym niezwykłe jest to, że system przechowywania Elfa „rośnie” razem z użytkownikiem.Mobilność systemów stwarza ogromne możliwości jego dostosowywania do zmieniających się potrzeb.

Zorganizujemy kącik z zabawkami dla przedszkolaka, czy miejsce do nauki dla maturzysty, garderobę małej dziewczynki lub garaż dla mechanika samochodowego.

Elfa to idealne rozwiązanie szczególnie dla małych, ciasnych pomieszczeń. Nawet jeśli nie mamy do dyspozycji całego pomieszczenia, możemy małą przestrzeń przekształcić we własną niepowtarzalną garderobę. Zaplanowanie i zabudowanie przestrzeni jest niezmiernie proste.

Wystarczy skontaktować się z profesjonalnym doradcą i przedstawić swoje oczekiwania. Resztą zajmuje się projektant. Elfa to recepta na uporządkowany dom, dostosowany do potrzeb każdego członka rodziny.


Piotr Zubrycki

Autor: Piotr Zubrycki

Właściciel firmy 13VIP Ekspert w dziedzinie wyposażenia wnętrz oraz kuchni i doboru najlepszych sprzętów kuchennych. Kilka lat temu swoją pasję połączył z życiem zawodowym – tworząc salon 4Home&Kitchen...

13VIP-Logo13vip.pl Salon 13VIP 4Home&Kitchen
tel. kom. (+48) 85 743 78 55
15-324 Białystok ul. Kawaleryjska 4C
email: manager@13vip.pl
www.13vip.pl

TAGI:

1 comment

Dodaj komentarz