Hydrolift – modelowane twarzy nićmi hialuronowymi

Hydrolift – modelowane twarzy nićmi hialuronowymi fot. Fotolia.com

Hydrolift – modelowane twarzy nićmi hialuronowymi

Hydrolift jest innowacyjną metodą modelowania twarzy, prowadzącą również do poprawy struktury zwiotczałej skóry. Metoda ta powstrzymuje opadanie skóry spowodowane wpływem sił grawitacyjnych, łagodzi rysy twarzy i wypełnia ubytki tkanki.

Odmładza i odbudowuje kształt twarzy: unosi kąciki ust, oczu i brwi. Poprawia objętość policzków, wyszczupla, przywraca owal oraz zmniejsza głębokość bruzd i zmarszczek. Poprawie wyglądu towarzyszą natychmiastowe efekty ujędrniające, nawilżające, a twarz uzyskuje młodzieńczy wygląd bez efektu sztuczności.

Hydrolift może być wykonywany jedynie specjalnym kwasem hialuronowym, który działa nawilżająco zatrzymując wodę w naskórku, przez co skóra odzyskuje zdrowy wygląd i świeżość, staje się bardziej sprężysta, jędrna i aksamitna w dotyku.

Terapia pozwala uzupełnić braki kwasu hialuronowego i przywrócić skórze optymalny poziom nawodnienia. Sprawia, że drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Już po pierwszym zabiegu skóra jest w widoczny sposób odświeżona i promienna.

Przed zabiegiem hydroliftu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jedynie nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno unikać się intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego i spożycia alkoholu.

Jak wygląda zabieg hydroliftu

Zabieg wykonuje się metodą iniekcji śródskórnej na obszarze wybranym i uzgodnionym w trakcie konsultacji z lekarzem. Preparat powinien być wprowadzony śródskórnie za pomocą cienkich kaniul, które są mniej urazowe i rzadziej pozostawiają siniaki.

Czas trwania zabiegu hydroliftu

Zabieg trwa około 20–30 minut, na 30 minut przed nim można zastosować miejscowe znieczulenie kremem Emla. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Działania niepożądane

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. zaczerwienienie lub zasinienie w miejscu wkłucia. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu pierwszych 2-3 dni.

Po zabiegu hydroliftu

Pacjent w ciągu tygodnia po iniekcji powinien unikać promieni UV, sauny, basenu i przebywania w temperaturze poniżej 0°C. Zaleca się także spożywanie dużej ilości płynów.

Przeciwwskazania:

  • choroby immunologiczne (reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenia stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Gravesa-Basedowa, etc.)
  • bielactwo / łuszczyca
  • zapalenie lub zakażenie skóry (trądzik, opryszczka, zapalenie skóry, etc.)
  • epilepsja
  • leczenie immunoterapeutyczne
  • alergie
  • uczulenie na kwas hialuronowy
  • podatność na przerost blizn
  • ciąża / laktacja

Umiejętnie wykonany zabieg ma dwukierunkowe działanie – prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża, ujędrnia i rewitalizuje skórę.

Efekty

Efekty hydroliftu są natychmiastowe i utrzymują się około roku do dwóch lat ale zależne są od kondycji skóry przed zabiegiem i wektora wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Im skóra jest w lepszym stanie tym dłużej utrzyma się efekt zabiegu.

{module[982]}


Wiktor Wezgraj

Autor: Wiktor Wezgraj

Specjalista medycyny estetycznej. Skończył Akademię Medyczną w Lublinie w 2002 r. oraz podyplomowe studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2012 r. uzyskując dyplom specjalisty medycyny estetycznej. Posiada liczne kursy i szkolenia ukończone w renomowanych ośrodkach medycyny estetycznej w całej Polsce. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, kongresach i sympozjach poświęconych najnowszym odkryciom medycyny estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

logo_juvemedGabinet medycyny estetycznej Juvemed
tel. 602496665
20-468 Lublin ul. Kruczkowskiego 14
email: mail: wwezgraj@gmail.com
www.juvemed.pl

TAGI: , , ,

Dodaj komentarz