Horoskop miesięczny wróżki Izabeli – lipiec 2011

Horoskop - lipiec 2011

Horoskop miesięczny wróżki Izabeli – lipiec 2011

Horoskop – lipiec 2011

BARAN (21.03 – 20.04)

To świetny czas pod względem finansowym dla osób spod znaku Barana. Możecie być spokojne, że kredyt będzie spłacony, a nawet pojawi się pewna drobna, aczkolwiek niespodziewana sumka na Waszych kontach. Nie wszystko jednak spadnie jak manna z nieba, ale na powodzenie finansowe będziecie mogły same zapracować. Szykują się ciekawe oferty, nowe projekty, którym podołacie lepiej i szybciej niż kiedykolwiek.

BYK (21.04 – 20.05)

To nie jest najlepszy miesiąc na odpoczynek, ani nawet jego planowanie. Na razie Wasze głowy zaprzątnięte będą myślami zarówno o pracy, jak i zobowiązaniach finansowych. Uważajcie zwłaszcza na rachunki i ubezpieczenia – tutaj zamiast główkować musicie być w stu procentach pewne swojej racji.  Nie ryzykujcie w grach liczbowych – lipiec nie przyniesie Wam wygranych. Życie uczuciowe – bez zmian. Pojawi się spokój, harmonia, a może nawet marazm.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Bliźnięta mogą w lipcu poczuć się trochę osaczone przez znajomych, zwłaszcza tych, których nie do końca darzą sympatią. Ale i z nimi będą umiały sobie poradzić dzięki inteligencji i umiejętności ripostowania. Ba! Mogą nawet umiejętnie wdać się w niepotrzebną dyskusję, która przerodzić może się w scysję dlatego – spokojnie. Zamiast wykłócać się o swoją rację – „wrzućcie na luz”.

RAK (22.06 – 22.07)

To wspaniały miesiąc dla Raków, zwłaszcza tych, którzy lubią od czasu do czasu zaryzykować. Wszelkie działania wymagające szybkiej, a nawet błyskawicznej decyzji okażą się bardzo korzystne, przynoszące zadowolenie a nawet sukces! Nie opędzicie się też od adoratorów! Wasz seksapil i wdzięk zostaną szybko docenione przez grono fanów. Oj będzie gorąco!

LEW (23.07 – 23.08)

Niektóre sprawy należy zostawić daleko za sobą. Toteż lipiec okaże się dla Lwów zarówno końcem, jak i początkiem. To teraz dojrzejecie do decyzji, z którą nie mogłyście sobie poradzić od dawna. Jeśli zrobić jakiś radykalny krok to w lipcu, a najlepiej drugiej jego połowie. Będzie trudno w sprawach finansowych, ale tylko wtedy, gdy wydatki przerosną Wasze potrzeby…

PANNA (24.08 – 22.09)

W tym miesiącu Panny będą bardzo silne: zarówno psychicznie, jak i fizycznie staną na wysokości każdego zadania. Cokolwiek Wam się marzy, cokolwiek pragniecie w lipcu jesteście w stanie osiągnąć. Może będzie wymagało to trochę zachodu i zwiększonego wysiłku, ale opłaca się! Wyniki swojej pracy zobaczycie wkrótce. Uważajcie tylko, aby nie zadzierać zbyt wysoko nosa. Zbyt duża pewność siebie może zostać błędnie zinterpretowana.

WAGA (23.09 – 23.10)

To bardzo dobry miesiąc dla Wag, pod każdym względem. W domu spokój, w pracy uznanie, w miłości wcale nie gorzej. Lipiec przyniesie Wam wiele nowych możliwości na każdym polu, musicie tylko umiejętnie wykorzystać okazje. Uważajcie! Czas to pieniądz, lepsza okazja może się już nie trafić! Jeśli chcesz więcej romantyzmu, powiedz o tym partnerowi otwarcie lub sama zorganizuj miły wieczór. Nic nie stoi na przeszkodzie!

SKORPION (24.10 – 22.11)

Jeśli marzą Wam się wakacyjne romanse – czemu nie! Lipiec, zwłaszcza jeśli planujecie urlop to najlepszy czas na przeżycie letniej przygody. Uważajcie tylko na czarusiów, którzy po pierwszej randce będą opowiadać wam fantastyczne historie. Księcia z bajki nie spotkacie i nie wolno się tym łudzić. Lepiej przeżyć jedną miłą chwilę, niż rozciągać w czasie coś, co i tak nie ma perspektyw na przyszłość.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

To miesiąc bardzo pozytywnych wibracji dla wszystkich Strzelców. Będziecie teraz pełni energii i witalności. Nie sposób będzie odpędzić Was od pracy. Ba! Staniecie się ogromnymi rywalkami dla współpracowników, toteż musicie uważać na ewentualne „podkładanie świni”. Pamiętajcie, że najczęściej koleżanki z pracy, to pseudo koleżanki. W pierwszej połowie miesiąca możecie nawet zagrać na loterii, bowiem sprzyjać Wam będzie szczęście w osiąganiu wygranych.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Postarajcie się nie wydawać za dużo, zwłaszcza na niepotrzebne przedmioty. Zamiast tego rozbudujcie zawartość swoich szaf używając wyobraźni i inwencji twórczej. Nawet jeśli nie jesteście krawcowymi, z pewnością potraficie zrobić miszmasz i uczynić cuda! Będziecie miały na takie eksperymenty wielką ochotę,  więc do dzieła! W drugiej dekadzie miesiąca może pojawić się huśtawka nastrojów, więc zaopatrzcie się w pudełko czekoladek na pocieszenie.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Zamiast patrzeć w tył, zrób krok do przodu i zacznij patrzeć dalekosiężnie. Ani w miłości, ani w karierze nie pomoże rozpamiętywanie błędów z przeszłości. Postaw na przyszłość, a przyniesie Ci ona już niedługo pokaźne efekty. Od trzeciej dekady miesiąca możecie podejmować nawet dość ryzykowne decyzje – możecie być pewne, że będą one korzystne. Uważajcie na bardzo świeże znajomości – ktoś na początku miesiąca zechce Was wykorzystać.

RYBY (20.02 – 20.03)

W lipcu Ryby powinny zwrócić uwagę na to, co podpowiada im nie rozum, a serce. Zamiast zaprzątać sobie głowę codziennymi troskami, postawcie na irracjonalne wydawałoby się, ale bardzo trafne podpowiedzi wprost z głębi siebie. W pierwszej połowie miesiąca może być ciężko w sprawach uczuciowych, ale za to sfera finansowa i zawodowa okaże się bardzo owocna. Starajcie się tylko nie popełnić brzydkiej gafy w obecności szefa!

 

Wróżka IzabelaWróżka Izabela
www.wrozkalublin.pl
Tarocistka, runistka, numerolog, angelolog.

Od kilku lat codziennie prognozuje i analizuje przyszłość za pośrednictwem mantycznych kart i narzędzi magicznych. Jej zainteresowania obejmują także astrologię i chiromancję, jak również szeroko pojmowaną symbolikę. Mówi o sobie, iż jest potomkinią Freuda i Junga. Posiada wielu stałych partnerów do rozmów przy kartach, z ochotą poznaje nowych. Wychodzi z założenia, iż każdemu należy się taka sama pomoc. Nikogo nie pozostawia bez wsparcia i wskazówek na przyszłość. Specjalizuje się w rozkładach partnerskich oraz finansowych i zawodowych. Jej motto: „Nie czyń drugiemu co tobie nie jest miłe” najlepiej charakteryzuje jej prawdomówność i szczerość wobec poszukujących pomocy osób.


Dodaj komentarz