Gorycz szczęścia – Susan Lewis

Gorycz szczęścia

Gorycz szczęścia – Susan Lewis

Jak smakuje szczęście okupione cierpieniem najbliższej osoby?

Odkąd mąż Susannah Cates trafił do więzienia, samotna matka bezustannie walczy o utrzymanie siebie i swojej córki. Mimo usilnych starań jej życie przypomina pasmo porażek.  Trzynastoletnia Neve zadręcza się tym, że jej matka jest wiecznie smutna. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć dla niej idealnego partnera. Pomaga jej w tym najbliższa przyjaciółka Susannah, Patsy. Z pozoru wszystko idzie zgodnie z planem: na twarzy Susannah znów gości uśmiech. Niestety ktoś będzie musiał zań słono zapłacić. Susannah nigdy nie przypuszczała, że jej szczęście może przysporzyć ukochanej osobie tyle cierpienia.

Opinie:

Tajemnica i romans w najdoskonalszym wydaniu.

„The Sun”

Doskonale wyczuwalna atmosfera wiszącego w powietrzu nieszczęścia.

„Woman”

Susan Lewis po raz kolejny udowodniła, że jest doskonałą pisarką – od tej książki nie sposób się oderwać.

„Options”

Susan Lewis jest autorką blisko trzydziestu bestsellerowych powieści, którymi zaskarbiła sobie sympatię milionów czytelniczek na całym świecie.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz