Glinka żółta w kosmetyce

Glinka żółta w kosmetyce

Glinka żółta w kosmetyce

Glinki kosmetyczne mają wszechstronne zastosowanie. Wyróżniamy aż 5 rodzajów glinek i każda z nich jest uniwersalnym produktem w różnego rodzaju dolegliwościach i leczeniu wielu problemów, a zwłaszcza tych skórnych. Są też naturalnym nawilżaczem!

Glinka żółta i jej naturalne działanie

Glinka żółta ma bardzo podobny skład do glinki czerwonej, ale jej działanie regeneracyjne jest o wiele większe i skuteczniejsze. Tak jak każda inna glinka, powszechnie wykorzystywana jest w pielęgnacji skóry. Jako maska do ciała, twarzy, dekoltu i włosów sprawdza się po prostu idealnie! Ma właściwości absorbujące, czyli podobnie jak glinka zielona pochłania wszystkie toksyny znajdujące się w skórze oraz nadmiar sebum, dlatego nadaje się do skóry tłustej, mieszanej oraz dojrzałej i zmęczonej. Po oczyszczeniu dodatkowo nawilża oraz dostarcza najważniejszych mikroelementów, czyli tzw. pierwiastków życia (biogennych), np. miedzi, jodu,  fluoru czy żelaza, które budują wszystkie żywe organizmy.

Glinka żółta ma silne właściwości regeneracyjne, dlatego także jest polecanym naturalnym kosmetykiem dla cery dojrzałej czy zmęczonej. Maseczka z glinką żółtą skutecznie odnawia i odbudowuje skórę, dzięki czemu przywraca jej blask i promienny kolor. Poza tym to naturalny sposób na opóźnienie starzenia się cery. Glinka żółta działa niczym kojący balsam. Wygładzona, sprężysta i odmłodzona cera, bardziej elastyczna i napięta skóra, znacznie zredukowany cellulit i rozstępy – to efekty stosowania naturalnej glinki.

Glinka żółta ma również postać proszku, tak jak pozostałe glinki. Dopiero w połączeniu, np. z wodą nabiera bardzo wyjątkowego i leczniczego charakteru.

Glinki to domowy, rewelacyjny sposób na piękno i naturalny lek na dolegliwości takie jak rozstępy oraz cellulit. Dzięki kompleksowemu działaniu są pomocą w walce o piękną i zdrową cerę. To domowy sposób na odżywienie i odświeżenie skóry, która staje się  przyjemna w dotyku i delikatnie wygładzona. Dzięki naturalnej glince wszelkie zaczerwienia znikają, a cera odzyskuje swój piękny i zdrowy kolor.

Glinkę żółtą w paście kupisz tutaj:

http://www.talia24.pl/glinki-kosmetyczne/glinka-zolta-w-pascie.html

Glinkę żółtą w proszku kupisz tutaj:

http://www.talia24.pl/glinka-zolta-50g.html

 

Wioleta Nowicka


TAGI: , ,

Dodaj komentarz