Glamour w salonie – aranżacja

Glamour w salonie - aranżacja

Glamour w salonie – aranżacja

Styl glamour, cieszący się coraz większą popularnością charakteryzuje luksus, przepych i blask dodatków. Glamour to błysk i szyk. To wzorzyste tkaniny i dywany oraz dodające splendoru złocenia. Glamour nie stroni od intensywnych barw, często kontrastujących ze sobą, takich jak akwamaryna czy czerń, oraz brąz, które skupiają wzrok. Ciemna kolorystyka wydobywa refleksy połyskujących elementów wystroju wnętrza. W stylu glamour panuje również różnorodność faktur. Szczególnie wykorzystywane są w aranżacjach wnętrz materiały połyskujące i odbijające światło.

Glamour w salonie - aranżacja

cassandra lavalle Attribution License

Efekt glamour uzyskujemy także poprzez zastosowanie w aranżacji dystyngowanych i wytwornych dodatków np. obrazów w zdobionych, klasycznych, złoconych ramach, ozdobnych waz i eleganckiego oświetlenia.

Proste formy i geometryczne kształty kontrastują z bogato rzeźbionymi, wytwornymi meblami i dodatkami z minionych epok.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz