Francuska maseczka z różową glinką

Francuska maseczka z różową glinką

Francuska maseczka z różową glinką

Maseczki z różową glinką argiletz to świetny sposób na oczyszczenie i odżywienie cery. Maska nadaje skórze aksamitną gładkość, jest idealna do samodzielnego stosowania w domu.

Różowa glinka argiletz znakomicie pielęgnuje cerę, pochłania zanieczyszczenia, nie podrażniając wrażliwej skóry. W połączeniu z miodem i olejkiem cytrynowym maseczka rozjaśnia poszarzałą i zmęczoną cerę, odżywia ją i dezynfekuje.

Składniki potrzebne do przygotowania francuskiej maseczki z różową glinką argiletz

Sposób przygotowania francuskiej maseczki z różową glinką argiletz

Dwie łyżki różowej glinki argiletz wymieszaj z jedną łyżką miodu i 5 kroplami olejku cytrynowego, następnie dodaj tak dużo wody, aby otrzymać konsystencję gęstej papki. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i nałóż maseczkę na twarz omijając okolice oczu i ust. Po 15 minutach zmyj z twarzy ciepłą wodą.

Działanie francuskiej maseczki z różową glinką argiletz

Glinka różowa jest bardzo delikatna, posiada właściwości absorpcyjne, świetnie nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii oraz podrażnień. Daje efekt ściągający i wzmacniający. Dzięki maseczce Twoja skóra stanie się aksamitnie gładka, odżywiona i rozświetlona. Taki zabieg możesz stosować 2 – 3 razy w tygodniu.

Justyna Krzycka


TAGI: , ,

Dodaj komentarz