Festiwal Kobiet już 19 maja 2012 w Traffic Club w Warszawie

W warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet

Festiwal Kobiet już 19 maja 2012 w Traffic Club w Warszawie

20 maja w warszawskim Traffic Clubie na ulicy Brackiej, odbędzie się kolejna odsłona Festiwalu Kobiet.  Jest to dzień w którym kobiety bez skrępowania i pośpiechu będą mogły poświęcić czas sobie i swoim potrzebom.

Na najbliższej imprezie zebrane Panie poznają tajniki świata mody. Odbędą się dyskusje z uznanymi kreatorami, spotkania ze stylistami  oraz omówienie najnowszych trendów. W dyskusji wezmą udział m. In. Piotr Sałata, Maja Frykowska, Julia Kuczyńska, Marta Wierzbicka.

Dodatkowo zostaną zaprezentowane kolekcje początkujących, aczkolwiek bardzo uzdolnionych projektantów, m.in. związanych z wydarzeniem Designeria Trendy Show.

Podczas Festiwalu Kobiet odbędzie się także spotkanie z Reni Jusis – eko mamą, która udowodni nam iż w obecnych czasach można żyć i wychowywać dzieci w zgodzie z naturą.

Odbędzie się spotkanie z Ilona Felicjańską która opowie o akcji społecznej” Pamiętaj o samokontroli”.

Specjaliści od brafittingu wskażą czym się kierować w doborze bielizny. Zdradzą także jak bez pomocy skalpela zatuszować niedoskonałości kobiecego ciała.

Na Festiwalu Kobiet nie zabraknie także tematów zdrowotnych. Ambasadorki z Federacji Stowarzyszeń Amazonek  opowiedzą o skutecznej profilaktyce chorób kobiecych.

Odbędzie się także spotkanie z autorką książki „Przysłownik” – Katarzyna Kłosińską.

Ponad to będzie można poznać najlepszą drogę planowania kariery i rozwoju osobistego.

Spotkania z autorytetami kobiecymi, indywidualne porady stylisty, możliwość wykonania wiosennego makijażu czy atrakcyjne konkursy to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Już dziś zapraszamy wszystkie Panie na relaks przy filiżance aromatycznej kawy! Do zobaczenia 20 maja w godzinach 12:00 do 18:00

Organizator : Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz