Dni zdrowia i urody 2013

Dni zdrowia i urody 2013

Dni zdrowia i urody 2013

Już w maju w Lublinie Dni Zdrowia i Urody. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Dworcowej 11 w dniach 18-19 maja. Wydarzenie to skupia wystawców z całej Polski, reprezentujących branżę zdrowotną oraz te związane z kosmetyką i kosmetologią.

Dni Zdrowia i Urody mają na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz szeroko pojętego dbania o jakość życia. Dzięki licznym bezpłatnym badaniom, pokazom i wykładom każdy będzie miał dostęp do informacji, które nie rzadko są trudne do uzyskania. Szeroki zakres tematyczny oraz bogactwo imprez towarzyszących pozwoli na kształtowanie świadomości zdrowia i poczucia własnej wartości wśród zwiedzających.

Tematyka targów będzie obejmować między innymi:

 • żywność naturalną i ekologiczną,
 • żywność bezglutenową, niskobiałkową, bezlaktozową oraz dla diabetyków,
 • dietetykę, produkty wspomagające odchudzanie;
 • żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • parafarmaceutyki, suplementy diety, probiotyki, prebiotyki, wiatminy i minerały,
 • kliniki optymalnego odżywiania się oraz farmy zdrowia,
 • ośrodki, urządzenia i akcesoria fitness oraz szkoły i akcesoria do jogi,
 • medycynę naturalną,
 • medycynę estetyczną, kosmetyki naturalne i ekologiczne,
 • produkty kosmetyki pielęgnacyjnej,
 • salony kosmetyczne i fryzjerskie,
 • gabinety masażu i rehabilitacji,
 • ośrodki SPA, Wellness, ośrodki leczniczo-wypoczynkowe.

Zapraszamy:

Przez dwa dni targów na scenie odbywać się będą pokazy makijażu i zabiegów kosmetycznych organizowane przy współpracy z Katedrą Kosmetologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Spośród tłumu zostanie wybranych kilka Pań, które będą mogły przejść metamorfozę na scenie Dni Zdrowia i Urody.

Podczas Dni Zdrowia i Urody kucharze z Lubelskiej Szkoły Medytacji i Samorealizacji nauczą nas jak przyrządzić smaczny i zdrowy posiłek w ramach warsztatów wegetariańskiego gotowania. Dodatkowo odbędą się porady dotyczące zdrowia i diety wegetariańskiej. Na zakończenie zaprosimy do degustacji przygotowanych potraw.

Po pożywnym posiłku coś dla duszy i ciała. Zapraszamy na wzmocnienie ciała i umysłu oraz chwilę relaksu podczas zajęć z jogi i medytacji. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Lubelskiej Szkoły Medytacji i Samorealizacji. Celem spotkania będzie wewnętrzna satysfakcja i odrobina wypoczynku.

W czasie Dni Zdrowi i Urody aktywnie promujemy profilaktykę raka. Przez dwa dni targów zainteresowane Panie będą mogły zdobyć wiedzę na temat profilaktycznego badania piersi. Dzięki uprzejmości i pomocy ze strony Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek, każda Pani będzie mogła nauczyć badania piersi. Podczas targów będzie można zapoznać się również z technikami brafittingu. Idea brafittingu polega na wybieraniu staników tak, by były one nie tylko wygodne, ale również ładnie kształtowały piersi i pasowały noszącym je kobietom. Główną zaletą dobrze dobranego biustonosza jest pielęgnacja piersi.

Ponadto zadbamy również o Panie, które już zachorowały na raka. Przy współpracy z Fundacją Rak’n’Roll organizujemy warsztaty dla Pań z nowotworami, które pragną zadbać o swój wygląd mimo ciężkiej choroby. Podczas spotkania wizażysta będzie udzielał konsultacji kosmetycznych, czyli w jaki sposób dobrać makijaż, w jaki sposób się malować. Odbędzie się również spotkanie z fryzjerem i manikiurzystką. Ponadto każda Pani będzie mogła przymierzyć turban, bądź perukę. Warsztaty odbędą się w sobotę 18 maja, w godz. 10.00 – 16.00.

Chcesz zmierzyć sobie ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, bądź poziom tkanki tłuszczowej? Zapraszamy do strefy zdrowia, podczas Dni Zdrowia i Urody, gdzie będzie można bezpłatnie wykonać podstawowe badania. Zapraszamy również na badania słuchu organizowane przez firmę Audio Service. W strefie zdrowia będzie można również zdobyć wiedzę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy.

Dni zdrowia i urody 2013 odbędą się:

Centrum Targowo-Wystawiennicze Targów Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, Lublin

Godziny zwiedzania:

 • Sobota, 18 maja 2013 r. – w godz. 10.00 – 18.00
 • Niedziela, 19 maja 2013 r. – w godz. 10.00 – 18.00

Szczegółowe informacje: www.zdrowie.targi.lublin.pl
Patronat medialny: kobieta.info.pl


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz