Colin i Justin – metamorfozy wnętrz

Colin i Justin – metamorfozy wnętrz

NOWA SERIA: Colin i Justin: Skok na dom

Od 2 października 2010, w weekendy o godz. 19.00 oraz w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00 na kanale Zone Club

Trzymajcie się mocno – najbardziej szalony duet brytyjskich projektantów wnętrz ma zamiar zaatakować najpaskudniejsze domy w kraju! Przy okazji nauczymy się niejednego na temat dobrego designu.

metamorfozy wnętrz

Cudotwórcy domowych metamorfoz, Colin McAllister i Justin Ryan, przedstawiają swój nowy serial – Skok na dom. Od koszmarnych kuchni po straszliwe salony, od zapuszczonych sypialni po toksyczne jadalnie, Justin i Colin wyszukują najpaskudniejsze wnętrza – a potem ruszają do ataku! Właściciele mieszkań będą musieli odkupić swoje grzechy, a zrobią to pod czujnych okiem ekspertów. W zamian za ciężką pracę Colin i Justin obiecują swoim ofiarom nie tylko zapierającą dech w piersi transformację wnętrz, ale i umysłów właścicieli. Projektanci oraz niewielka armia pomocników pracują zmagając się z czasem – często wydaje się, że próbują dokonać niemożliwego. Zdarzają się pękające rury, kłótnie w zespole, dostawy nie takich materiałów… Znajdziecie tu elementy klasycznego dreszczowca i niezwykłe poczucie humoru – Colin i Justin: Skok na dom to jedyny w swoim rodzaju program o metamorfozach wnętrz.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz