Chiński balsam do rąk

Chiński balsam do rąk

Chiński balsam do rąk

Większość kobiet wyznaje zasadę, że dłonie muszą być piękne i zadbane. Często nasze ręce narażone są na szkodliwe czynniki atmosferyczne, zbyt niskie lub wysokie temperatury powodują, że dłonie są wysuszone, stają się szorstkie i poszarzałe, a co za tym idzie wyglądają mało estetycznie.

Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna. Aby ręce wyglądały młodo i pięknie powinny być odpowiednio nawilżane i  natłuszczane. Przedstawiamy chińską recepturę na balsam do rąk, który sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądały zdrowo, świeżo i ładnie.

Składniki potrzebne do przygotowania chińskiego balsamu do rąk

Sposób przygotowania chińskiego balsamu do rąk

Do 2 łyżek oleju kokosowego dodaj 1 łyżkę miodu i 3 – 4 krople olejku pomarańczowego. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Posmaruj dłonie na noc i nałóż bawełniane rękawiczki.

Działanie chińskiego balsamu do rąk

Balsam stosowany regularnie skutecznie poprawi kondycję skóry dłoni, sprawi, że stanie się jaśniejsza, bardziej delikatna i nawilżona. Twoje ręce będą piękne, natłuszczone i wygładzone. Kosmetyki naturalne z olejkami eterycznymi to świetny sposób na piękny i zdrowy wygląd. Taki zabieg możesz stosować codziennie.

Justyna Krzycka


TAGI: ,

Dodaj komentarz