Apetyt na jutro

Apetyt na jutro

Każda z nas zna kogoś, kto uważa się za eksperta od cudzego życia. Sąsiadka, która całe dnie spędza w oknie, wszechwiedzący dozorca kamienicy czy rozpowszechniająca plotki ciotka z drugiego końca miasteczka… Ale co, gdy mężczyzna przypadkowo spotkany w pociągu nagle zaczyna opisywać Twoje życie z najdrobniejszymi detalami…?

Zuzanna może nie wiodła idealnego życia, ale z pewnością nie miała wielu powodów do narzekań – wykształcony i ambitny mąż, udana córka oraz własne mieszkanie.

Nigdy nie przewidziałaby, że kiedyś stanie przed koniecznością rozpoczęcia życia w pojedynkę. A jednak…
Teraz, kiedy najczarniejszy scenariusz urzeczywistnił się, Zuzanna postanawia wrócić do rodzinnego miasta by odnaleźć sens życia. I niespodziewanie dla samej siebie spostrzega, że kluczem do rozliczenia z przeszłością staje się mężczyzna poznany w pociągu…

 

Tytuł: Apetyt na jutro
Autor: Agnieszka Woźniak
Premiera: 22.11.2011
ISBN: 978-83-7674-150-5
EAN: 9788376741505
Stron: 320
Cena: 29,90
Wydawnictwo Replika


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz