Afryka Trek. Od Kilimandżaro do Jeziora Tyberiadzkiego
„Afryka Trek. Od Kilimandżaro do Jeziora Tyberiadzkiego” ukazała się w serii „Człowiek poznaje świat”
Wyzwanie zostało podjęte!
3 lata – 11 krajów – 14000 kilometrów
Ciąg dalszy pasjonującej wędrówki wzdłuż Wielkiego Rowu Afrykańskiego – od Kilimandżaro do Jeziora Tyberiadzkiego.
Tysiące kilometrów przebytych pieszo w poszukiwaniu miejsc odległych, niecodziennych, gdzie nadal żywe są tradycje i kultura przodków.
W piekącym słońcu Czarnego Lądu, z daleka od dóbr cywilizacji Zachodu, Sonia i Alexandre Poussin zdobywają krok po kroku ten egzotyczny świat pustynnych piasków.
Autor: Patrycja Bydlińska
Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata. Patrycja Bydlińska na google+
- WWW |
- Więcej postów(885)
Dodaj komentarz