Złote orzechy do świątecznych ozdób

Złote orzechy do świątecznych ozdób

Złote orzechy do świątecznych ozdób

Złocone orzechy włoskie wyglądają niezwykle dekoracyjnie. Ich przygotowanie jest bardzo proste i nie zajmie Ci wiele czasu. Jedyne co będzie Ci potrzebne to pędzelek z dość twardego włosia i złota, akrylowa farba (rozpuszczalna w wodzie), którą dostaniesz w sklepie dla plastyków lub hobbystów decoupage.

Orzechy malujemy jedną warstwą farby i pozostawiamy do wyschnięcia. Po kilku minutach nasze ozdoby są już gotowe. Możemy je przywiesić na choince – wystarczy  wbić drucik w szczelinę miedzy skorupkę orzecha i wkropić odrobinę kleju szybkoschnącego dla utrwalenie efektu. Naszych ozdób możemy użyć także do przygotowania wianuszków i świątecznych stroików. To także wspaniały pomysł na przyozdobienie stołu do wigilijnej kolacji.

 

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz