Współpraca

Patrycja Bydlińska

Współpraca

Dailytips.pl to kulinarny i lifestylowy blog będący zbiorem codziennych porad oraz wskazówek. Można tu znaleźć szereg ciekawych i użytecznych, stale aktualizowanych publikacji przygotowywanych przeze mnie i współpracujących ze mną specjalistów.

Dokładam wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów, gdyż jestem świadoma tego, że tylko reklama na rozbudowanym serwisie pełnym interesujących i fachowych treści wpływa korzystnie na wizerunek reklamodawcy.

Dlaczego warto współpracować z blogiem Dailytips:

  1.     Piszemy dla Kobiet
  2.     Blog jest codziennie aktualizowany.
  3.     Współpracuję z wieloma ekspertami: lekarzami, wizażystkami, fryzjerami, stylistami, dietetykami, dzięki czemu oferuję czytelniczkom unikalne i rzetelne informacje o wysokiej wartości merytorycznej.
  4.     Funkcjonuję w blogosferze od marca 2008 roku (początkowo jako Kobieta.info.pl)

Co wyróżnia blog Dailytips.pl:

  • Unikalna treść – Serwis jest oparty jedynie na unikalnych artykułach przygotowywanych przez naszych redaktorów i współpracujących z nami ekspertów. Nie publikujemy informacji prasowych powielanych na wielu serwisach.
  • Kolorowa oprawa graficzna i przejrzysta prezentacja treści – sprawiają, że obcowanie z naszym serwisem staje się prawdziwą przyjemnością.

Kontakt:

Patrycja Bydlińska
Tel. kom. 790 660 222
redakcja@dailytips.pl

NIP 638-157-20-08
REGON 240831413

Współpracowałam m.in. z:

friskarsmilomyn1 oleole1termisil

willaport

tkmaxviamoda1zyskwyd

_handsomemen_logo_m helse kakadu-logo pyszne

revitacell_placeholdersm_logopiloramMakroconcert-300x191

arkasWydawnictwo_Replikaciteamprodukt-rokuCinema_City_320Procter-and-Gamble-celebro-Semana-de-la-Solidaridad_9759gwptargi lublinsaltlogo-ARTSFERA1rajd_polski_kobietlogoscanlogo-cuponationesteurodadskconsulting-150mAllenCarr_logo300dpix40mm2click-fashionlogo-fitandeasyscanmed_multimedis_logo_013VIP-Logoglossy boxProszynski.logo.malefestiwal-kobiet-logoszkolapar


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt, współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz