Wężowa sukienka – HIT sezonu!

Wężowa sukienka – HIT sezonu!

Wężowa sukienka – HIT sezonu!

Wężowe printy na dobre zagościły w zimowych trendach w modzie. Zwierzęce motywy to zdecydowanie must have tego sezonu. Modne są zarówno wężowe dodatki takie jak buty, paski i torebka, a także wężowy total look.

Czas oswoić się z „wężową skórą”, która w zależności od stylizacji może być niezwykle awangardowa, elegancka lub seksowna.

Wbrew pozorom wzór skóry węża nie jest zarezerwowany wyłącznie na wieczorową imprezę. Ubrania w wężowe pinty w odpowiednim zestawieniu sprawdzą się doskonale także na mniej lub bardziej oficjalnych spotkaniach.

Wężowa sukienka w zimowej stylizacji

Wężowa sukienka – HIT sezonu!

Sukienka 69,90 PLN www.clickfashion.pl; Torebka 59 PLN www.galeriaqarat.pl; Zimowy, ocieplany płaszcz 150 PLN www.eboutique.pl; Naszyjnik 147 PLN www.bydziubeka.pl; Botki z ozdobnym futerkiem 99,90 PLN www.czasnabuty.pl; Rajstopy SOXO klasyczne 17,99 PLN www.soxo.pl

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz