Trendy wiosna/lato 2012 – Click Fashion

Trendy wiosna/lato 2012 - Click Fashion

Trendy wiosna/lato 2012 – Click Fashion

Lato to czas, w którym konwencje przestają mieć fundamentalne znaczenie. Śmielsze zestawy kolorystyczne i odrobina luzu są mile widziane. Mimo, że za oknem śnieg – kolekcje wiosenno letnie już powoli zaczynają się pokazywać.

Trendy wiosna/lato 2012

Kupisz w ClickFashion.pl

A co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Jasne kolory to nieodłączny atrybut letnich stylizacji.  Nie trzeba się bać nawet najbardziej odważnych zestawień  – róż z czerwienią, żółć z pomarańczą – w sezonie 2012 modne będą odcienie pastelowe. Granat w połączeniu z bielą, zielenią i złotymi akcentami – a więc styl marynarski znany nam dobrze z sezonu 2011.

Jeżeli styl marynarki, to obowiązkowo paski. Kwiaty również będą bardzo mile widziane, szczególnie duże, delikatne desenie. Łączenie ich także zostawmy w naszej fantazji. Można na chwilę zapomnieć o ponadczasowym minimalizmie i bawić się modą.

Latem najlepiej sprawdzają się zwiewne, lekkie tkaniny. Bardzo modne w tym sezonie będą koronki, szyfon i jersey. Sztuczne materiały na ten czas najlepiej schować głęboko w szafie.

 

Trendy wiosna/lato 2012

Kupisz w ClickFashion.pl

Komponując letnie stylizacje bawmy się modą. Czerpanie z różnych stylów daje dużo radości, a przede wszystkim niebanalne efekty! Wybierzcie więc te, które najbardziej Wam odpowiadają i nie zapominajcie o jasnych barwach. Tego lata ulice będą żywe kolorami!


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz