Szczęśliwa przystań – Jill Shalvis

Szczęśliwa przystań

Szczęśliwa przystań – Jill Shalvis

Dwóch mężczyzn to o jednego za dużo…

Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomóc swoim dwóm siostrom w renowacji, otwarciu i prowadzeniu małego hotelu. Wreszcie może wziąć sprawy we własne ręce i wymyślić nowy plan na życie. Lecz pewien opalony, zielonooki żeglarz ma swoje własne plany, w których Tara jest główną bohaterką. A kiedy jej były mąż zechce ją ponownie zdobyć, okaże się, że troje to tłum, nad którym Tara nie ma kontroli – zwłaszcza gdy nagle wychodzi na jaw jej najgłębszy sekret. Teraz Tara musi stawić czoło swojej przeszłości i odkryć, czego tak naprawdę chce. Jeśli będzie miała szczęście, odnajdzie wszystko, czego pragnie jej serce.

Podniecająca, słodka, zabawna i romantyczna powieść. Czysta przyjemność!

Robyn Carr, bestsellerowa autorka „New York Timesa”

Jill Shalvis ma wyjątkowy dar kreowania bohaterów, którzy są inteligentni, dowcipni i niesamowicie seksowni, a jednocześnie mają na tyle dużo wad i słabości, że nie są nierealistycznie idealni.

RomanceJunkies.com

W książkach Shalvis jest pełno humoru, ciepłych emocji i żaru.

Carly Phillips, autorka bestsellerów „ New York Times’a”

Jill Shalvis – autorka nagradzanych, bestsellerowych romansów. Mieszka w małym miasteczku w górach, w którym pełno jest dziwacznych postaci. Jakiekolwiek podobieństwo bohaterów jej książek do tych osób jest… raczej przypadkowe.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz