Szal komin – trend 2011/2012

Szal komin – trend 2011/2012

Kominowe szale były modne już w zeszłym sezonie, jednak tej zimy zdobywają szczyty swojej popularności. Nosimy je do wszystkiego, do płaszcza, poncza i kurtki. Są bardzo efektowne i jednocześnie praktyczne. Mogą zastąpić szalik, czapkę lub kaptur. Do wyboru mamy lekkie ażurowe, jak i grube, ciężkie szale kominowe.

Warto zaopatrzyć się w ten modny dodatek, jeśli jeszcze nie ma go w naszej jesienno-zimowej garderobie, gdyż to prawdziwy must have tego sezonu.

Szal komin ma naprawdę wiele zastosowań. Możemy go luźno opleść wokół szyi, lub ciasno związać tworząc gruby kordon na dekolcie. Możemy go nosić bez oplatania, jak dzianinowy długi naszyjnik, lub zakładać na plecy i ramiona jak szarfę, albo nosić na głowie jako kaptur.

Szal komin - trend 2011/2012

Szal komin - trend 2011/2012

Szal komin - trend 2011/2012

Na zdjęciu: Szale kominowe w cenie od 33,90 PLN www.blueshadow.pl

Jak wiązać i nosić szal kominowy dowiesz się z poniższego filmu:


 

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz