Stroje kąpielowe z szortami

Stroje kąpielowe z szortami

Stroje kąpielowe z szortami

Odpowiednio dopasowany fason kostiumu podkreśli zalety figury i zamaskuje jej niedoskonałości.

Stroje kąpielowe z szortami

Strój kąpielowy z figami o kroju spodenek 180 PLN www.she.pl

Dla kogo stroje kąpielowe z szortami?

Stroje kąpielowe z szortami są dedykowane wszystkim kobietom, które pragną aktywnie spędzać czas na plaży i jednocześnie czuć się komfortowo oraz wygodnie w swoim kostiumie.

Stroje kąpielowe z szortami

Kostiumy kąpielowe z szortami  www.oui.pl

Stroje kąpielowe z szortami w ciemnym kolorze to idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą nieco zatuszować zbyt krągłe biodra i pupę. Jeśli chcesz odciągnąć uwagę od zbyt dużych pośladków wybierz strój z bardziej ozdobną górą (postaw na wzorzysty materiał lub kolorowe ozdobniki np. wstążeczki, tasiemki i falbanki), która odciągnie wzrok od dolnej części kostiumu.

W stroju kąpielowym z zabudowanym dołem w jasnym, bądź nawet jaskrawym kolorze dobrze będą się natomiast prezentować kobiety o wąskich biodrach i chłopięcej budowie ciała pragnące podkreślić i uwydatnić uda oraz pupę.

Kto nie powinien nosić kostiumów z szortami?

Stroje ze spodenkami nie są wskazane dla kobiet o krótkich nogach, gdyż szorty mogą je dodatkowo optycznie skrócić.

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz