Stroje kąpielowe z falbankami

Stroje kąpielowe z falbankami

Stroje kąpielowe z falbankami

Stroje kąpielowe z wszytymi falbankami maskują niedoskonałości i eksponują atuty sylwetki. Podkreślają kobiece krągłości i ukrywają nadmiar tłuszczyku. Dzięki kostiumowi z falbankami będziesz mogła cieszyć się upragnionym urlopem bez ciągłego martwienia się o mankamenty swojego ciała.

Podpowiadamy jak dobrać strój do sylwetki i przedstawiamy propozycje najmodniejszych fasonów strojów plażowych.

Stroje kąpielowe z falbankami

Kostium jednoczęściowy z obszytą falbankami z tiulu górą idealnie powiększającą biust 169 PLN www.she.pl

Kostiumy z falbankami optyczne powiększającymi biust

Jeśli masz mały bądź niesymetryczny biust doskonałym rozwiązaniem będzie strój kąpielowy z falbankami wszytymi w górnej jego części. Unoszący się na wietrze materiał wspaniale podkreśli krągłości i odciągnie uwagę od niedoskonałości ciała.

Stroje kąpielowe z falbankami

Strój kąpielowy z falbankami 179 PLN www.she.pl; Kostium jednoczęściowy z falbankami optycznie powiększającymi biust 159 PLN www.she.pl

Stroje kąpielowe maskujące wystający brzuch

Jeśli chcesz ukryć wystający brzuszek lub brak wcięcia w talii wybierz strój kąpielowy jednoczęściowy, który ma falbanki wszyte właśnie w tej okolicy.

Stroje kąpielowe z falbankami

Kostium kąpielowy z falbanką na wysokości brzucha 219 PLN www.she.pl; Kostium kąpielowy z falbanką na wysokości brzucha 239 PLN www.she.pl

Stroje plażowe maskujące dolne partie ciała

Kostium z szeroką falbanką w formie minispódniczki na wysokości talii doskonale maskuje zbyt obfitą pupę i biodra.

Stroje kąpielowe z falbankami

Kostium kąpielowy z falbanką na biodrach 102,50 PLN www.oui.pl; Strój kąpielowy ze spódniczką 161 PLN www.oui.pl;

Kostiumy dla kobiet o wydatnych biodrach

Jeśli masz budowę ciała typu „gruszka” wybierz strój kąpielowy z materiałową aplikacją w jego górnej części i gładkim dołem. Dzięki temu ciało nabierze optycznej równowagi i uda przestaną wizualnie dominować nad resztą sylwetki.

Stroje kąpielowe z falbankami

Kostium z naszytymi na miseczki falbanami optycznie powiększającymi biust 179 PLN www.she.pl; Kostium kąpielowy z falbanką 189 PLN www.oui.pl;

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz