Pucharki, patery i salaterki…, czyli deser pięknie podany

Pucharki, patery i salaterki..., czyli deser pięknie podany

Pucharki, patery i salaterki…, czyli deser pięknie podany

Lato to czas pikników, spotkań przy grillu i pysznych deserów z owoców. Zadbajmy o odpowiednią oprawę naszych domowych specjałów kulinarnych tak, by ulubione ciasto, galaretka czy sorbet nie tylko doskonale smakowały, ale także pięknie się prezentowały. Sezon ogrodowych przyjęć to najlepszy czas na wakacyjne eksperymenty z różnymi kolorami, rozmaitymi kształtami, fakturami i materiałami. Z powodzeniem możesz zestawiać ze sobą barwne plastikowe miseczki ze szklanymi pucharkami, a nawet kryształowymi talerzykami deserowymi. Dostojną porcelanę połącz z kolorową paterą i zabawnymi salaterkami – latem możesz pozwolić sobie na więcej luzu oraz nietypowe rozwiązania, które z pewnością sprawią przyjemność Twoim gościom.

Pucharki, patery i salaterki..., czyli deser pięknie podany

Miseczka zielona Villeroy & Boch 54,39 zł www.namoimstole.pl; Talerz na ciasto Villeroy & Boch 201,14 PLN www.namoimstole.pl; Patera na ciasto z pokrywą 139,90 PLN www.zoltazebra.pl; Zestaw 4 miseczek i łyżeczek do deserów www.zoltazebra.pl;

Oczaruj rodzinę i przyjaciół podając przepyszne babeczki w niezwykłej paterze. Nietłukące naczynie z pokrywką doskonale sprawdzi się podczas pikników i przyjęć w ogrodzie. Ulubione lody czy sałatkę owocową zaserwuj w kolorowych miseczkach, które świetnie sprawdzają się podczas każdej rodzinnej imprezy.

Owocowe tarty i biszkopty z bitą śmietaną wyglądają kusząco na zdobionych malunkami talerzach w radosnej, cytrynowo-zielonej kolorystyce. Pyszny, malinowy sorbet  w miseczce z kolorowego szła będzie prezentował się jeszcze bardziej wytwornie i dystyngowanie.

Nawet najprostszy deser nabierze niezwykle efektownego wyglądu na dekoracyjnym talerzu deserowym stylizowanym na starą, francuską porcelanę.

Pucharki, patery i salaterki..., czyli deser pięknie podany

Patera na 15 mufinków 99,90 PLN www.teatea.pl; Talerz deserowy 18,90 PLN www.lawendowykredens.pl; Patera do ciasta 253,06 PLN www.teatea.pl; Salaterka 119 PLN www.designforhome.pl; Kolorowe Pucharki do Lodów i Deserów 99,90 PLN www.designforhome.pl; Foremki do lodów 119 PLN www.designforhome.pl;

Patrycja Bydlińska

Lat to czas pikników, spotkań przy grillu i pysznych deserów z wakacyjnych owoców. Zadbajmy o odpowiednią oprawę naszych domowych specjałów kulinarnych tak, by ulubione ciasto, galaretka czy sorbet nie tylko doskonale smakowały, ale także pięknie się prezentowały. Sezon ogrodowych przyjęć to najlepszy czas na wakacyjne eksperymenty z różnymi kolorami, rozmaitymi kształtami, fakturami i materiałami. Z powodzeniem możesz zestawiać ze sobą barwne plastikowe miseczki ze szklanymi pucharkami, a nawet kryształowymi talerzykami deserowymi. Dostojną porcelanę połącz z kolorową paterą i zabawnymi miseczkami – latem możesz pozwolić sobie na więcej luzu oraz nietypowe rozwiązania, które z pewnością sprawia przyjemność Twoim gościom.Oczaruj swoich gości podając przepyszne babeczki w niezwykłej paterze. Nietłukące naczynie z pokrywką doskonale sprawdzi się podczas pikników i przyjęć w ogrodzie. Ulubione lody czy sałatkę owocową zaserwuj w kolorowych miseczkach, które świetnie sprawdzają się podczas każdej rodzinnej imprezy. Owocowe tarty i biszkopty z bitą śmietaną będą się doskonale prezentować na zdobionych malunkami talerzach w radosnej cytrynowo-zielonej kolorystyce. Pyszny, malinowy sorbet  w miseczce z kolorowego szła będzie prezentował się jeszcze bardziej wytwornie i dystyngowanie.

Nawet najprostszy deser będzie prezentował się niezwykle efektownie na dekoracyjnym talerzu deserowym stylizowanym na stara, francuską porcelanę.

Przepiękny, bardzo dekoracyjny talerz deserowy wykonany z ceramiki. Talerz jest szkliwiony dzięki czemu jego powierzchnia jest gładka i ma wysoki połysk. Powierzchnia brzegów talerza i jego krawędzie są falowane. Talerz stylizowany poprzez imitacje przetarć na krawędziach, na wypukłym dekorze oraz na wypukłych kropkach wzdłuż krawędzi. Talerz deserowy Francja tak jak wszytskie artykuły z tej serii jest bardzo elegancki i efektowny.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz