Prowansja moja miłość

Prowansja moja miłość

Styl prowansalski to wspomnienie wakacji, słoneczny i pogodny, sielski klimat. Wszystko wydaje się pachnieć ziołami, wokół roztacza się zapach lawendy.

Pojawił się w XIII wieku i do dziś jest stylową inspiracją przy wystroju wnętrz. Dominujące kolory stylu prowansalskiego to kolory natury, niekrzykliwe, pastelowe odcienie bieli, różu, błękitu oraz zieleni.

W zdobieniach przeważa motyw pasterski i wiejski. Wnętrze utrzymane w stylu prowansalskim nabiera lekkości i sprzyja wyciszeniu.

Ręcznie malowana i zdobiona drewniana herbatnica, w stylu prowansalskim, z motywem lawendy. Wewnątrz 4 przegródki na różnego rodzaju herbaty.

Styl prowansalski

Białe świeczniki w stylu prowansalskim. Dyskretny urok lawendowych zdobień. W komplecie dwa świeczniki drewniane, ręcznie zdobione i malowane. Całość zabezpieczona lakierem. Świeczniki przeznaczone na świeczki typu tealight.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz